Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Dębowa Oaza (Ostrołęka)

W Ostrołęce trwa budowa nowego osiedla o nazwie „Dębowa Oaza”. Komfortowy kompleks mieszkalny powstanie przy ul. Łubinowej. Projekt realizowany jest przez firmę Góralczyk Nieruchomości, która już rozpoczęła sprzedaż mieszkań. Deweloperem jest natomiast przedsiębiorstwo Eldor-Bud, które od lat realizuje tego typu inwestycje w całym regionie. Nowe mieszkania są odpowiedzią na zapotrzebowanie, zwłaszcza młodych małżeństw, które poszukują wymarzonego domu do osiedlenia się na stałe.

Wykonawca stawia na wysoką jakość oraz precyzyjność w wykończeniu, aby mieszkania odznaczały się trwałość i estetyką. Osiedle Dębowa Oaza składa się z kilku nieruchomości. Największy to czteropiętrowy blok mieszkalny, w którym zaplanowano 59 mieszkania oraz 3 lokale usługowe. Kolejne to dwa budynki wielorodzinne, w których łącznie znajdzie się 12 mieszkań. Poza tym w skład całego kompleksu wejdzie również dom mieszkalny, z wydzielonymi dwoma lokalami. Komfortowy układ wszystkich mieszkań pozwoli na różnorodne aranżacje, dopasowane do indywidualnych potrzeb danych lokatorów.

Projekt osiedla uwzględnia też budowę podziemnego parkingu dla mieszkańców, aby każdy w bezpiecznym miejscu mógł pozostawić swój samochód. Nie zabraknie też strefy do parkowania w pobliżu budynków. Wszystkie mieszkania na ostrołęckim osiedlu wyposażone będą w przestronny balkon lub taras, a na parterze – modny przydomowy ogródek. Będzie można również dokupić komórkę lokatorską, które sprawdza się do przechowania większych przedmiotów. Metraż mieszkań będzie bardzo zróżnicowany, bo mieszkania liczyć będą od 30 do ponad 100 metrów kwadratowych. Ceny nieruchomości są bardzo atrakcyjne, najtańsze lokale dostępne są już za 168 tys. złotych. Wszystkie nieruchomości oferowane są w stanie deweloperskim.

Dużym atutem kompleksu jest również jego lokalizacją w sąsiedztwie lasu, ale z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Zaledwie 1,5 km od osiedla znajduje się Galeria Bursztynowa. W okolicy funkcjonuje wiele punktów usługowych, szkół, przedszkoli i przychodni medycznych. Warto też zwrócić uwagę na przyjazną architekturę osiedla. Jasna elewacja w połączeniu z drewnianymi dodatkami zapewni ponadczasowy design. Ciekawy kształt jednego z budynków z czarną fasadą przechodzącą w dach z pewnością będzie robić wrażenia. W Ostrołęce rzadko powstają tego typu budynki mieszkalne. Osiedle Dąbowa Oaza będzie ogrodzone i montowane, aby wszyscy lokatorzy czuli się swobodnie i bezpiecznie w swoim domach. Wykonawca zaplanował też przygotowanie wewnętrznych ścieżek rowerowych i chodników, które będą współgrać z całą koncepcją architektoniczną osiedla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.