Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Amarelo (Wrocław)

Amarelo, Wroclaw

Inwestycja Amarelo realizowana jest w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki. Projekt znajduje się na osiedlu Wojszyce w pobliżu ulic Grota Roweckiego i Buforowej. Inwestycja prezentuj nowoczesne mieszkania w bardzo atrakcyjnej okolicy. Amarelo znajduje się zaledwie 7,5 kilometra od centrum Wrocławia. Ponadto lokalizacja osiedla zapewnia komfortowy dojazd do centrum miasta i autostrady A4. Termin zakończenia inwestycji przypada na pierwszy kwartał 2017 roku.

Amarelo to projekt, który składa się z trzech trzykondygnacyjnych budynków, w ramach których zaprojektowano 87 funkcjonalnych mieszkań. Lokale posiadają powierzchnię od 35 do 80 metrów kwadratowych. Budynki otaczają wewnętrzny dziedziniec, który został zaaranżowanych na plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Całość przestrzeni między budynkami zdobią starannie zaprojektowane kompozycje zieleni. Atutem inwestycji jest wykorzystanie przy budowie apartamentów nowoczesnych rozwiązań architektonicznych (m.in. zamontowanie wysokich okien, zaprojektowanie szklanych balustrad).

Apartamenty posiadają niezwykły widok. Są usytuowane na osi północ-południe. Zdecydowana większość lokali mieszkalnych posiada ekspozycję na słoneczne strony świata. Dla ich komfortowego użytkowania, zaprojektowano cichobieżne windy, które łączą wszystkie kondygnacje budynków. Mieszkania znajdujące się na parterze zostały dodatkowo wyposażone w tarasy oraz ogródki. Do mieszkań przypisane są komórki lokatorskie. Garaże posiadają oznakowane miejsca parkingowe, do których można się dostać przez dwie rampy zjazdowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.