Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

4 Pory Roku (Świdnik)

Nowe osiedle o nazwie 4 Pory Roku budowane jest w Świdniku przez dewelopera TTS Development. Wykonawca wybrał tę lokalizację ze względu na bliskość aglomeracji lubelskiej i łatwość dojazdu do centrum stolicy Lubelszczyzny. Osiedle powstaje przy ulicy gen. „Grota” Roweckiego, czyli zaledwie 4,5 km od Lublina. Takie położenie pozwoli w kwadrans dojechać do Lublina, a w kilka minut w dowolne miejsce na terenie Świdnika.

Dostęp do infrastruktury stolicy województwa pozwoli na wygodne załatwianie codziennych spraw oraz pogodzenie pracy i szkoły w Lublinie z mieszkaniem na przedmieściach. Kameralny Świdnik pozwala cieszyć się urokami mniejszej miejscowości. W pobliżu osiedla nie brakuje parku, terenów zielonych oraz placów zabaw dla najmłodszych. W okolicy znajdują się również sklepy, przychodnie medyczne oraz placówki edukacyjne.

Osiedle 4 Pory Roku składać się będzie z 4 niewysokich budynków, w których łącznie powstanie 90 lokali mieszkalnych. Trzypiętrowe bloki zagwarantują przestrzeń i komfort mieszkania na każdym z kondygnacji. Nazwa osiedla nawiązują do aranżacji kompleksu. Każdy z budynków nawiązywać będzie do jednej z czterech pór roku. Zimowa, wiosenna, letnia oraz jesienna dekoracja stworzą spójną i atrakcyjną całość. Nawiązujące do pór roku barwy pojawia się na elewacjach oraz na ścianach w środku budynków. Niemniej sama bryła bloku będzie klasyczna i prosta.

W sprzedaży znalazły się już pierwsze mieszkania. W ofercie znajdują się zarówno przytulne kawalerki, jak i przestronne, czteropokojowe mieszkania dla większej rodziny. Klienci do wyboru mają lokale mieszkalne o powierzchniach od 27 do 69 metrów kwadratowych. Każdy wyposażony jest w balkon lub przydomowy ogródek. Wykonawca w projekcie uwzględnił również budowę strefy zabaw dla dzieci oraz osiedlowych ogródków. Nie zabraknie też miejsce postojowych w obrębie bloków. Dostępną będą również garaże podziemne z miejscem do ładowania samochodów elektrycznych.

Warto dodać, że osiedle 4 Pory Roku to inwestycja ekologiczna. W celu obniżenia zużycia energii elektrycznej oraz redukcji kosztów zastosowano nowoczesne instalacje fotowoltaiczne. Budowa dwóch pierwszych budynków potrwa kilkanaście miesięcy i zgodnie z projektem powinny być oddane do użytku w trzecim kwartale 2021 roku. Świdnik oferuje sporo niższe ceny mieszkań w porównaniu z nieruchomości o podobnym standardzie w Lublinie. Cena za metr kwadratowy mieszkania w kompleksie 4 Pory Roku oscylować będzie w graniach 5 tys. zł. A to pozwala kupić dwupokojowe mieszkania za około 280 tys. zł, co jest bardzo atrakcyjną stawką ze względu na bliskość aglomeracji lubelskiej.

INFORMACJE:

Nazwa: 4 Pory Roku

Miejscowość: Świdnik

Dzielnica / Ulica: ul. gen. Roweckiego „Grota”

Termin oddania: II kwartał 2021 roku

Deweloper: TTS Development

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.