Nowe inwestycje mieszkaniowe

Nova Talarowa (Warszawa)

Wizualizacja niskiego bloku mieszkalnego

Krajobraz warszawskiej Białołęki wzbogaci się o nową inwestycję wielomieszkaniową – przy ulicy Talarowej doświadczony deweloper Bouygues Immobilier Polska wybuduje komfortowe mieszkania o różnorodnym metrażu. Osiedle Nova Talarowa oferować będzie aż 142 lokale mieszkalne i mają być one gotowe za już w drugim kwartale 2025 roku. Za koncepcję architektoniczną inwestycji odpowiada stołeczna pracownia Sikora Wnętrza.

Osiedle Nova Talarowa z pewnością przypadnie do gustu inwestorom, szukającym mieszkań na wynajem. Bardzo zróżnicowany metraż sprawdzi się dla różnych grup klientów. W budynku dostępne będą nawet kawalerki, które na Białołęce są rzadkością. Większość mieszkań liczyć będzie dwa pokoje, ale dostępne będą również bardzo przestronne apartamenty narożne. Powierzchnia wyniesie od 26 do 115 mkw. Budynek liczyć będzie tylko trzy piętra. Lokale na parterze dostępne będą z przydomowymi ogródkami, a niektóre mieszkania na ostatnim piętrze posiadać będą taras na dachu lub wygodną antresolę do własnej aranżacji. Co ciekawe, antresole dostępne nawet będą w wybranych kawalerkach. Pozostałe lokale wyposażone będą w przestronny balkon.

Funkcjonalny budynek na planie litery U oferować będzie mieszkańcom wewnętrzne patio ze strefą relaksu i ławeczkami oraz placem zabaw. Wykonawca chce zadbać też o osiedlowy ogród, w którym pojawią się budki lęgowe i karmniki dla ptaków. Zieleń pojawi się także na budynku w postaci pnączy, naturalną roślinnością pokryte będą też rampy zjazdowe, a na dachu zostanie zamontowana jasna membrana, zapobiegająca przegrzewaniu się mieszkań w lecie. Za sprawą minimalistycznej architektury i jasnej kolorystyki z drewnianymi dodatkami, osiedle doskonale wkomponuje się w lokalną zabudowę. Wykonawca uwzględnił w projekcie także budowę podziemnej hali garażowej, gdzie dostępnych będzie 116 miejsc postojowych, a dodatkowy parking na około 30 aut powstanie na zewnątrz.

Atutem nowej inwestycji jest również jej położenie, gdyż Białołęka jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami Warszawy. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowym, a w odległości około 700 m od kompleksu jest przystanek tramwajowy. W pobliżu osiedla Nova Talarowa nie brakuje też sklepów i punktów usługowych. Cena za metr kwadratowy nieruchomości nie została jeszcze podana, ale można spodziewać się stawki w graniach 11,5 tys. zł. Co oznacza, że za kawalarkę na Białołęce trzeba będzie zapłacić minimum 300 tys. złotych. Taki koszt jest standardowy dla nieruchomości w tej części Warszawy, gdyż ceny mieszkań w stolicy nadal pozostają najwyższymi w Polsce.

INFORMACJE:

Nazwa: Nova Talarowa

Miejscowość: Warszawa

Dzielnica / Ulica: Białołęka / ul. Talarowa

Termin oddania: II kwartał 2025

Deweloper: Bouygues Immobilier Polska

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać