Wizualizacja nowoczesnego apartamentowca

Gdynia to najlepsze miasto do życia w Polsce. Tak wskazuje różne rankingi przeprowadzane od kilku lat wśród mieszkańców największych miast w Polsce. Nadmorski klimat, bardzo rozwinięta infrastruktura i potencjał dogodnego zatrudnienia ze względu na obecność międzynarodowych spółek, sprawia że wiele osób przenosi się do Gdyni na stałe. Ofert mieszkaniowych nie brakuje, stale powstają kolejne budynki mieszkalne. Przykładem jest Morska Park, wieżowiec tuż obok Estakady Kwiatkowskiego i zjazdu na Obwodnicę Trójmiasto. Imponującą inwestycję realizuje lokalny deweloper Semeko.

Atutem gdyńskiej inwestycji jest strategiczne położenie na mapie Gdyni – tuż obok przystanków komunikacji miejskiej oraz głównej arterii Trójmiasta. Ponadto z osiedle do pięknego Parku Krajobrazowego jest zaledwie kilka minut pieszo. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnie medyczne i szkoły. Blisko jest również do Portu Morskiego, skąd odpływają promy do Szwecji. Dlatego też Morska Park sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i studentów czy pod wynajem turystyczny, bo trudno o podobne udogodnienia w jakimkolwiek innym miejscu w Gdyni.

Inwestycja składać się będzie z dwóch budynków. Pierwszy ma być gotowy do końca 2023 roku, rok później deweloper przekaże klucze mieszkańcom budynku z drugiego etapu. Główny wieżowiec liczy 18 pięter, na których powstanie 157 mieszkań o bardzo różnej powierzchni – od 44 do nawet 139 metrów kwadratowych. Wszystkie posiadać będą przeszklony balkon, a na parterze dostępne będą przydomowe ogródki. Z najwyższych pięter lokatorzy będą mogli podziewać przepiękną panoramę miasta, trójmiejskie lasy i Zatokę Gdańską.

Drugi budynek, o kaskadowym układzie, będzie podzielony na dwie części. Od głównej ulicy liczyć będzie osiem kondygnacji mieszkalnych, od bocznej strony – aż jedenaście. Ponadto wykonawca zaplanował aż trzy kondygnacje podziemne, gdzie powstaną wygodne i przestronne hale garażowe. Co ciekawe, w podziemnych kondygnacjach zostaną wydzielone lokale usługowe. Będzie ich dokładnie osiem i będą one widoczne z ulicy. Natomiast mieszkań będzie dokładnie 105 i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Gratką dla wymagających klientów będą dwupoziomowe apartamenty z trasami widokowi oraz jeden specjalny apartament z tarasem na dachu.

Projekt osiedla został opracowany w pracowni dewelopera, Semeko Projekty. Uwzględniono w nim także budowę placu zabaw dla najmłodszych oraz alejek spacerowych. Bardzo lekka i nowoczesna konstrukcja będzie wyróżniać się na tle okolicznej zabudowy. Cena za metr kwadratowy nieruchomości w Morska Park zaczyna się od 8 tys. złotych.

INFORMACJE:

Nazwa: Morska Park

Miejscowość: Gdynia

Dzielnica / Ulica: Leszczynki / ul. Morska

Termin oddania:

Deweloper: SEMEKO

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać