Nowe inwestycje mieszkaniowe

Apartamenty Słowackiego (Radzymin, k. Warszawy)

Mieszkania w otoczeniu zielni to marzenie większości nabywców nieruchomości. Atrakcyjny kompleks mieszkaniowy, który oferować będzie dostęp do parków budowany jest w Radzyminie. Nowa inwestycja realizowana jest pomimo panującej pandemii i powinna być ukończona zgodnie z pierwotnymi założeniami. Osiedle o nazwie Apartamenty Słowackiego zapewnią komfort i wygodę dla wszystkich lokatorów, którzy szukają nowoczesnego miejsca do zamieszkania na stałe, ale także dla osób, poszukujących nieruchomości inwestycyjnie.

Wykonawca inwestycji daje przyszłym lokatorom dużą swobodę w aranżacji. Samodzielnie można wybrać dogodny układ pomieszczeń, a nawet zgłosić potrzebę połączenia dwóch lokali, by stworzyć jedno większe mieszkania. W ofercie znają się lokale mieszkalne o powierzchni od 27 do ponad 70 metrów kwadratowych. Wszystkie wyposażone będą w przestronne balkony. Łącznie powstanie aż 112 mieszkań z atrakcyjnym widokiem na otaczającą zieleń.

Za realizację inwestycji odpowiada firma BDC-Development, która od przeszło 20 lat działa w branży mieszkaniowej i tworzy wygodne osiedla w regionie, ale przede wszystkim w rejonie Warszawy, gdzie zapotrzebowanie na nowe mieszkania jest najwyższe. Apartamenty Słowackiego cechuje wysokie standard i funkcjonalność. Co ważne, w budynku przewidziano również pięć lokali użytkowych o zróżnicowanym metrażu – od 33 do 72 metrów kwadratowych. Przestrzeń tego typu doskonale sprawdzi się pod sklep spożywczy czy żłobek.

Jednak atutem kompleksu jest przede wszystkim lokalizacja. Osiedle położone w podwarszawskim Radzyminie przy ulicy Juliusza Słowackiego. Taki adres zapewnia niezbędną infrastrukturę miejską, mnóstwo zieleni oraz doskonałą komunikację z centrum Warszawy. Dojazd do oddalonej o 17 km stolicy nie powinien zająć więcej niż kilkanaście minut. To pozwoli pogodzić prace i naukę w Warszawie z mieszkaniem w Radzyminie. Wykonawca zaplanował także budowę podziemnej hali garażowej oraz miejsc postojowych obok budynku, by każdy z mieszkańców mógł swobodnie zaparkować.

Wielopiętrowy budynek mieszkalny utrzymany jest w eleganckiej stylistyce z dominacją bieli i grafitowych dodatków. Duże okna zapewnią wiele naturalnego światła. Sprzedaż nieruchomości na osiedlu Apartamenty Słowackiego jeszcze się nie rozpoczęła, ale mieszkania można już rezerwować, gdyż jest bardzo duże zainteresowanie. Szacuje się, że cena za metr kwadratowy oscylować będzie na poziomie 7,5 tys. złotych. Wszystkie lokale oferowane będą w stanie surowym. Zakończenie prace budowlanych planowane jest na jesień 2021 roku.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać