Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Złota Reneta (Żukowo, k. Gdańska)

W Żukowie niedaleko Gdańska rozbudowuje osiedle o nazwie Złota Reneta. Kameralne miejsce pozwoli pogodzić spokój przedmieścia i bliskość dużej aglomeracji, bo nieopodal Żukowa znajdują się piękne lasy oraz malownicze jeziora i jednocześnie w kilkanaście minut można dojechać do Trójmiasta za sprawą bardzo rozwiniętej infrastruktury drogowej. Stanowi to ogromny atut tej lokalizacji, a epidemii koronawirusa zmieniła postrzeganie społeczne. Wiele osób poszukuje teraz nieruchomości bardziej na uboczu, z własnym ogródkiem czy przestronnym tarasem. Lokale w zatłoczonych miastach wydają się teraz mniej atrakcyjne, dlatego rozbudowanie osiedla Złota Reneta z pewnością przyciągnie nowych mieszkańców do Żukowa, które za sprawą przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej ma jeszcze wygodniejsze połączenie z Gdańskiem oraz Gdynią.

Do sprzedaży trafiły mieszkania z czwartego etapu budowy kompleksu. Powstały cztery budynki, które łącznie posiadają 141 komfortowych mieszkania. Metraż jest bardzo zróżnicowany, od 33 do ponad 90 metrów kwadratowych. Funkcjonalny układ wszystkich mieszkań pozwoli na ciekawą aranżację. Przyszli lokatorzy mogą wybrać salon z aneksem lub ponownie modną niezależną kuchnię. Co ważne, w projekcie starano się zminimalizować pustą przestrzeń poprzez ograniczenie korytarzy czy przedpokoju. Koncepcja architektoniczna powstała w firmie Stalprojekt z Gdańska. Jednak największym atutem nowych mieszkań są bardzo przestronne tarasy lub na parterze – wymarzone przydomowe ogródki, których powierzchnia ma nawet 170 mkw. Popyt na takie mieszkania wzrósł kilkukrotnie, bo własna przestrzeń na świeżym powietrzu daje pełną swobodę do spędzania czasu bez względu na restrykcje. Można ją wykorzystać jako domowy plac zabaw czy miejsce na rodzinnego grilla.

Wszystkie mieszkania na osiedlu Złota Reneta oferowane są w stanie deweloperskim. Wykonawca postawił na materiały wysokiej jakości oraz wysoki standard wykończenia. Wszystkie ścian działowe będą murowane, a za sprawą specjalnego systemu izolacji akustycznej będą chronić przed hałasem. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w antywłamaniowe drzwi oraz 7-komorowe trójszybowe okna. Do dyspozycji mieszkańców będą też komórki lokatorskie oraz hale garażowe. A nowoczesne wideo-domofony zapewnią bezpieczeństwo. Jasna elewacja i szare dodatki pozwolą uzyskać ponadczasowy elegancki design.

Za realizację inwestycji odpowiada firma Makurat Invest, która ma na swoim koncie już kilka osiedli mieszkaniowych. Osiedle Złota Reneta jest kolejnym, które posiadać będzie rozwiniętą osiedlową strefą sportowo-rekreacyjna. Powstaną place zabaw dla najmłodszych oraz wielofunkcyjne boisko. Nie zabraknie też miejsca na grilla wraz ze specjalnymi altankami. Za metr kwadratowy mieszkania na żukowskim osiedlu należy zapłacić od 5,3 tys. złotych. Atrakcyjna cena przyciąga klientów z różnych części trójmiejskiej aglomeracji. Deweloper planuje zakończyć budowę w pierwszym kwartale 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.