Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Zielone Katowice

Zielone Katowice, inwestycja

Zielone Katowice to inwestycja, która znajduje się w południowej części miasta Katowice, na Kostuchnie. Nazwa osiedla nawiązuje nie tylko do otaczającej osiedle zieleni, ale również odwołuje się do zdrowego stylu życia. Za wygląd inwestycji odpowiada firma Simple Architecture, która posiada duże doświadczenie w projektowaniu.

Oferta osiedla Zielone Katowice składa się z 60 mieszkań, które rozmieszczone są w 6 małych, dwupiętrowych budynkach mieszkalnych. Taki projekt nadaje całej inwestycji bardzo przytulny charakter. Budynki posiadają garaże podziemne, a także komórki lokatorskie. Mieszkania charakteryzuje modernistyczny styl, elegancja oraz funkcjonalność. Lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwe było wykorzystywanie najnowszych, inteligentnych rozwiązań. Klatki schodowe pomalowano na jasne barwy, wyróżnia je przestronność. Ze względu na niską zabudowę, w budynku nie ma wind, co minimalizuje poziom hałasu. Ściany między lokalami zostały wykonane ze specjalnego materiału, który wycisza wszelkie zgiełki. Zaś balkony zostały zaprojektowane w bryłach budynku tak, aby zwiększyć poczucie komfortu mieszkańców. Wizualnie osiedle Zielone Katowice to połączenie nowoczesności mieszkania i marzeń o własnym domu.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców osiedla czuwa całodobowy monitoring oraz ochrona osiedla. Każde mieszkanie zostało wyposażone w antywłamaniowe drzwi oraz wideofon. Na terenie inwestycji został zaprojektowany plac zabaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.