Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Selenza (Wrocław)

Selenza

Jedną z nowych inwestycji mieszkaniowych powstających we Wrocławiu jest kameralne osiedle wielorodzinnych budynków mieszkalnych SELENZA (Krzyki-Klecina, przy ulicy Kobierzyckiej). Otoczone zielenią, położone niedaleko Parku Klecińskiego i rzeki Ślęża, gwarantuje spokój oraz komfortowe warunki do wypoczynku i rekreacji. Rozmieszczenie poszczególnych budynków zostało zaprojektowane z uwzględnieniem rosnących tam drzew – na powstałym między blokami dziedzińcu usytuowany zostanie plac zabaw dla dzieci oraz skwer z ławkami. W pobliżu osiedla znajduje się między innymi Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice, centrum fitness, trzy apteki, przychodnia lekarska, a także żłobek, trzy przedszkola oraz Zespół Placówek Oświatowy nr 1. Doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta zapewniają cztery linie MPK: 17, D, 107 oraz 133.

W trzech dwu piętrowych budynkach znajdować się będzie siedemdziesiąt siedem 2 lub 3-pokojowych mieszkań, o powierzchni od 38,2 do 62,3 metrów kwadratowych. Układ poszczególnych pomieszczeń zapewnia ich doskonałe nasłonecznienie. W zależności od projektu, w mieszkaniach znajdować się będą dyskretnie wkomponowane aneksy kuchenne lub wyodrębnione samodzielne kuchnie. Przedłużeniem mieszkań na parterze będą prywatne tarasy i ogródki, a lokali usytuowanych na wyższych kondygnacjach przestronne balkony. Okna mieszkań na parterze będą wyposażone w rolety antywłamaniowe. Oprócz tego, w standardzie deweloper oferuje podziemne garaże, osiedlową rowerownię oraz częściowy monitoring i ogrodzenie osiedla, gwarantujące bezpieczeństwo.

Wygodny rozkład mieszkań pozwala na swobodną aranżację poszczególnych pomieszczeń. Dla swoich klientów, deweloper przygotował ofertę tak zwanych „mieszkań pod klucz”, umożliwiając tym samym realizację własnych pomysłów we współpracy z projektantem wnętrz. W ramach oferty dostępne są trzy opcje:

  1. STANDARD, w ramach której wchodzą dwa spotkania z projektantem wnętrz, wykończenie podłóg oraz aranżacja łazienki.
  2. STANDARD PLUS, przewidująca dwukrotne spotkanie z projektantem, położenie wybranych paneli i kafli na podłogę, pomalowanie ścian na wybrany przez klienta kolor oraz wyposażenie łazienki w wannę lub kabinę prysznicową, ceramikę i armaturę łazienkową.
  3. INDYWIDUALNA, zapewniająca trzy spotkania z projektantem i realizację projektu zgodnie z życzeniem klienta.

W przypadku podpisaniu umowy, koszt wykonania projektu wliczony jest w cenę jego realizacji. Co istotne, oferowana usługa może zostać sfinansowana w ramach jednego kredytu hipotecznego.

Kupując mieszkanie na osiedlu SELENZA, istnieje możliwość negocjacji cen oraz, w ramach standardowego harmonogramu płatności – zgodnego z postępami realizacji inwestycji, skorzystania z programu elastycznego systemu opłat.

Za inwestycję odpowiedzialna jest działająca na rynku od dwudziestu pięciu lat firma Archicom, wyróżniona wieloma nagrodami, między innymi tytułem „Najbardziej Przyjaznego Dewelopera w Polsce”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.