Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Riverview (Gdańsk)

Nowe osiedle Riverview powstało w stolicy Pomorza i wkrótce zamieszkają w nim pierwsi lokatorzy. Atrakcyjnie położone mieszkania cieszą się dużym popytem. Jest to pierwszy projekt mieszkaniowy dewelopera Vastint, który do tej pory realizował budynki użyteczności publicznej. Nowy kompleks powstał u zbiegu ulic Angielska Grobla, Na stępce i Dziewanowskiego, czyli bardzo blisko centrum Gdańska. Co ciekawe, sprzedaż lokali rozpoczęła się dopiero po odbiorach, które miały miejsce w kwietniu 2020 roku.

Riverview oferuje mieszkania w trzech stylach – klasycznym, skandynawskim i nowoczesnym. Wykończenie pod klucz można zlecić wykonawcy lub przeprowadzić je samodzielnie. W standardzie każdego mieszkania jest podłoga, drzwi, zabudowa kuchenna oraz wykończenie łazienki. Wykonawca zadbał także o otoczenie całego osiedla. Za sprawą małej architektury zielonej uzyskał przytulny charakter w centrum miasta. To duży atut ze względu na bliskość Śródmieścia Gdańska.

Dużą zaletą mieszkań na osiedlu Riverview jest również jakość wykonania. Lokale cechują dobre wygłuszenie, co gwarantuje poczucie prywatności we własnym mieszkaniu. W wielu projektach dużym mankamentem jest właśnie fakt, że dość wyraźnie słyszy się sąsiadów. Ponadto cały budynek został odpowiednio odizolowany akustycznie, więc nie słychać hałasów także ze zewnątrz. Osiedle Riverview wyróżnia się na tle innych gdańskich kompleksów mieszkaniowych ze względu na certyfikat LEED na poziomie Gold. Oznacza to, że projekt jest przykładem zrównoważonego budownictwa, w którym inwestycje realizuje się w sposób ekologiczny i energooszczędny.

Osiedle Riverview oferuje 282 lokale mieszkalne. Powstało też 29 lokali o charakterze biurowym i usługowym. Kompleks składa się z 7 budynków o ciekawej aranżacji z dominacją cegły, co ma nawiązywać do historycznej zabudowy Gdańsk. Mieszkania liczą od 33 do ponad 200 metrów kwadratowych. Ponadto lokatorzy do dyspozycji mają komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową na 265 samochodów. Cena oscyluje w granicach 10 tys. złotych za metr kwadratowy. Uwzględniając wysoki standard wykończenia mieszkań oraz łatwy dojazd od centrum aglomeracji takie warunki cenowe są bardzo atrakcyjne.

Nowocześnie zaprojektowane mieszkania z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Drewniane i ogromne okna, które zapewniają wiele naturalnego światła, przestronne tarasy i piękny widok na kanał Na Stępce to tylko część aranżacyjnych walorów nieruchomości. W ofercie znajdują się m.in. dwupoziomowe mieszkania na najwyższych kondygnacjach, z oknami od podłogi do sufitu, które zapewniają zapierający dech w piersiach widok na okolice pięknego Gdańska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.