Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Perspektywa (Gdańsk)

Zapotrzebowanie na nowe osiedla w Gdańsku jest bardzo wysokie, dlatego nieustanie realizowane są kolejne inwestycje wielomieszkaniowe. Przykładem ciekawego kompleksu mieszkalnego jest Osiedle Perspektywa na Aniołkach, które buduje lokalny deweloper Euro Styl. Nowoczesne bloki mieszkalne przy ulicach Powstańców Warszawskich i Legnickiej będą oferować wysoki standard i bliskość Śródmieścia Gdańska. Wkrótce ma rozpocząć się sprzedaż nowych lokali.

Osiedle Perspektywa znajduje się w zielonej część centrum Gdańska. Co ciekawe, inwestor planuje realizację trzech różnych form mieszkaniowych, aby każdy miał możliwość dopasowania opcji najlepsze dla siebie. Kompleks oferować będzie kameralne wille, które będą mieć podwyższony standard. Wszystkie zostaną wybudowane wzdłuż ul. Legnickiej. Natomiast przy ul. Powstańców Warszawskich pojawią się niewysokie kamienice oraz wielorodzinne budynki mieszkalne.

Wille swoim wyglądem nawiązywać będą do przedwojennych domów, które niegdyś znajdowały się w tej części miasta. Eleganckie wykończenie z użyciem czerwonej cegły stworzy historyczny klimat. Spójnie komponować się będą z czterokondygnacyjnymi kamienicami pierzejowymi z wykuszami, które oferować będą funkcjonalne mieszkania. Dopełnieniem inwestycji będą kilkupiętrowe budynki mieszkalne, oferujące lokale usługowe na parterze. Łącznie powstanie 120 mieszkań o powierzchni od 28 do 159 metrów kwadratowych. Lokatorzy będą mieli do dyspozycji wygodne balkony, loggie oraz tarasy na najwyższych piętra, a na parterze – modne przydomowe ogródki. Projekt przewiduje też parkingi, komórki lokatorskie oraz ogólnodostępne stojaki na rowery.

Tym, co ma wyróżniać Osiedle Perspektywa od innych kompleksów budowlanych na Pomorzu będzie rozbudowana część wspólna dla wszystkich lokatorów. W projekcie przewidziano osiedlowy park w północnej części oraz niezwykły punkt widokowy, który pozwoli na podziwianie zapierającej dech w piersiach panoramy Gdańska z największymi zabytkami. Na Osiedlu Perspektywa nie zabraknie też rozbudowanego placu miejskiego ze strefami dla dzieci oraz dorosłych. Podświetlona mała architektura oraz niezwykła roślinność zapewnią unikatowy klimat tego miejsca.

Ważnym atutem Osiedla Perspektywa jest jego lokalizacja, w sąsiedztwie centrum Gdańska. Łatwy dojazd zapewni komunikacja miejska oraz rozbudowana infrastruktura drogowa. W pobliżu znajdują się przeróżne sklepy i punkty usługowe, nie brakuje też szkół czy przychodni medycznych. Na spacer można udać się do pobliskiego parku Generała Józefa Bema bądź wspiąć się na Górę Gradową, by zobaczyć niezwykły widok na centrum Gdańska. Dzielnica Siedlce stale się rozwija, dlatego koszt mieszkań nie należy do najniższych. W przypadku Osiedla Perspektywa za metr kwadratowy mieszkania trzeba będzie zapłacić od 8 do nawet 10 tysięcy złotych. Mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim. Termin odbioru gotowych lokali wyznaczono na pierwszą połowę 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.