Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Dzikich Plaż, Osiedle Warszewo (Szczecin)

Szczecin każdego roku rozwija kolejne dzielnice miasta, budując nowoczesne osiedla mieszkaniowe. W najbliższym czasie do użytku zostaną oddane komfortowe nieruchomości w dzielnicy Warszewo, tuż obok centrum. Prestiżowa część Szczecina oferuje ciszę oraz wygodne połączenie z innymi dzielnicami Szczecina. Właśnie ze względu na dogodne położenie firma DBD Invest zdecydowała się na tego typu inwestycje. Osiedle domków jednorodzinnych ma oferować wysokiej klasy nieruchomości z atrakcyjnym widokiem za przystępną cenę.

Projekt o nazwie Dzikich Plaż Osiedle Warszewo będzie jednym z pierwszych, jakie DBD Invest zamierza zrealizować na terenie Szczecina. Przy ulicy Dzikich Plaż zostanie wybudowanych 10 przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie inwestor zamierza oddać do użytku 6 budynków. Każda niezależna nieruchomość liczyć będzie 146 metrów kwadratowych. Projekt przewiduje 5 pokoi z podziałem na strefę dzienną na dole i sypialnianą na piętrze. Każdy dom posiada również niezależną część rekreacyjną, którą można zaadaptować na ogród lub plac zabaw dla najmłodszych. Działka liczy od 270 do nawet 340 metrów kwadratowych. Dodatkowo dostępne jest poddasze, liczące aż 25 metrów i można je dowolnie wykorzystać, tworząc składzik lub dodatkowy pokój zabaw dla dzieci.

Deweloper stawia na modne wykończenie – białą elewacje, ciemnoszary dach oraz duże okna. Taka klasyczna aranżacja doskonale wpasuje się w inne budynki jednorodzinnej, jakie znajdują się w okolicy. Każdy segmenty może zostać dopasowany do preferencji przyszłych lokatorów, aby zapewnić jak najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa. Wysokiej jakości materiały oraz podwójnie wzmocnione ściany oddzielające lokale gwarantują wysoką izolację akustyczną oraz poczucie prywatności. Wszystkie domy są też dodatkowe docieplone oraz posiadają jednostanowiskowa garaż i miejsce parkingowe na zewnątrz.

Warto dodać, ze osiedle znajdować się będzie na jednym z najwyższych punktów w Szczecinie – Wzgórzu Warszewskim, położonym 116 m n.p.m. Ponadto nieopodal kompleksu znajduje się piękna Puszcza Wkrzańska, będąca doskonałym miejscem na rodzinne spacery. W okolicy nie brakuje też szkół oraz sklepów. Do centrum Szczecina są zaledwie 6 km, więc dojazd potrwa zaledwie kilka minut. Inwestycja Dzikich Plaż Osiedle Warszewo ma być gotowa już w pierwszej połowie 2021 roku. Cena za metr oscyluje w graniach 5,5 tysiąca złotych, co daje koszt 798 tys. zł za cały bliźniak. Wszystkie nieruchomości oferowane są w stanie deweloperskim, aby przyszyli właścicieli zaplanowali wykończenie w środku odpowiednie dla swoich upodobań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.