Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Ceglana Park (Katowice)

W Katowicach, na modnym Brynowie, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. W okolicy tej, ze względu na bliskość centrum i parków, chętnie osiedlają się młode małżeństwa oraz rodziny z dziećmi. Rozległy kompleks będzie nosił nazwę Ceglana Park, nawiązując do ulicy przy której się znajduje. Nieruchomości mają być gotowe za kilkanaście miesięcy.

Mieszkanie, które oferuje dojazd do centrum w kilkanaście minut i spacery po największych miejskich parkach, to doskonała inwestycja. Obok Ceglana Park znajduje się Park Kościuszki i Katowicki Park Leśny, a do centrum miasta są zaledwie 2 km. Łatwo też dojechać do najważniejszych punktów miasta, dzięki miejskiej komunikacji. Przy osiedlu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Wygodny jest również dojazd do najważniejszy śląskich arterii drogowych – autostrady A4, trasy S86 czy wiślanki.

Projekt Ceglana Park jest realizowany przez znaną grupę deweloperską LC Corp, która już wcześniej budowała osiedla mieszkaniowe i budynki użyteczności publicznej w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi czy Gdańsku. Mając duże doświadczenie LC Corp zdecydowało się postawić po raz pierwszy nowoczesne budynki mieszkalne w stolicy Śląska. W planach jest budowa zróżnicowanych pod względem powierzchni mieszkań, powstaną zarówno kawalerki, mniejsze dwupokojowe lokale, jak i bardzo przestronne mieszkania z nawet pięcioma pokojami. Dostępne będą również powierzchnie pod lokale usługowe i biurowe.

Osiedle Ceglana Park łączyć będzie funkcję mieszkaniową z funkcją usługową za sprawą sklepów i punktów gastronomicznych, które znajdować się będą na parterze. Kameralny charakter osiedle ma zapewnić mieszkańcom spokój i wygodę. Na terenie kompleksu ruch kołowy będzie ograniczony. Wykonawca zamierza również przygotować alejki spacerowe wraz z pasem zieleni. Terenów do odpoczynku na pewno nie zabraknie, bo poza Parkiem Kościuszki i Katowickim Parkiem Leśnym, z osiedla pieszo można dojść również do Muchowca i Doliny Trzech Stawów. Co równie ważne, w bliskiej odległości znajdują się szkoły, przedszkola, różne sklepy i punktów usługowe, a także punkty medyczne, boiska sportowe i obiekty miejskie.

Sprzedaż mieszkań i lokali usługowych w Ceglana Park ma rozpocząć się już niebawem. W pierwszej kolejności pojawią się nieruchomości z I etapu inwestycji. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkon, a aranżacja nawiązywać będzie do miejskiego stylu zachodnioeuropejskich miasta. Jasna elewacja w połączeniu z czerwoną cegła tworzą ciekawą całość. Ceny za metr kwadratowy mieszkania w stanie deweloperskim ma zaczynać się już od 6400 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.