Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Arabella Dom (Zabrze)

Arabella Dom, Zabrze

Inwestycja Arabella Dom mieści się przy ulicy św. Kamila w Zabrzu i odpowiada za nią firma Trojan. Jest to bardzo nowoczesny projekt kameralnego budynku wielorodzinnego, który charakteryzuje komfortowy rozkład mieszkań oraz łatwość w ich aranżacji.

Arabella Dom to dwupiętrowy budynek, który doskonalone wpisuje się w otaczającą, kameralną zabudowę. Inwestycja składa się z 12 mieszkań, 2, 3, i 4-o pokojowych, których powierzchnia waha się od 56 do 84 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie posiada swój taras o wielkości 7-10 metrów kwadratowych.
Do dyspozycji mieszkańców jest również garaż usytuowany na parterze budynku (za dodatkową opłatą). Na działce, przed budynkiem zostały wydzielone miejsca postojowe. Dom Arabella powstaje na zamkniętym terenie, w sąsiedztwie osiedla przy Jodłowej.

Atutem omawianej nieruchomości jest jej lokalizacja. Inwestycja znajduje się nieopodal najpiękniejszego z zabrzańskich parków – Parku im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, a także niedaleko centrum Zabrza i Rudy Śląskiej. Ponadto bliskość DTŚ (około 1 minuta) sprawia, że dojazd do wielu miast aglomeracji śląskiej nie stanowi problemu. Projekt – Anabella Dom zakłada indywidualne ogrzewanie kotłami gazowymi, a także własność hipoteczną mieszkań.

Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim, tj. m.in. : podłogi przygotowane do położenia ostatniej warstwy, kompletna instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu), kompletna instalacja elektryczna, kompletna instalacja Azard, kompletna instalacje centralnego ogrzewania (razem z grzejnikami), a także domofonowa instalacja niskoprądowa z widoedomofonem w mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.