Aura Park Mława powstaje przy ul. Zabrody w Mławie. Nowa inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury z doskonałą lokalizacją.

W okolicy znajduje się pełna infrastruktura publiczna, przychodnie, szpital, poczta, przedszkola, szkoły, banki oraz liczne punkty handlowe i lokale gastronomiczne.

Dla aktywnych w okolicy znajdują się siłownie oraz inne atrakcje, a także liczne ścieżki rowerowe i piesze. Mieszkańcom nie zabraknie także kontaktu z naturą, gdyż w pobliżu znajduje się pełna zieleni przestrzeń rekreacyjna.

Inwestycja obejmuje budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym. Na czterech kondygnacjach budynku zaplanowano 35 mieszkań o metrażach od 27 do 94 mkw. Najwięcej jest mieszkań o wielkości ok 45-55 mkw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bowiem zaplanowano ustawne kawalerki, mieszkania dwupokojowe oraz przestronne apartamenty. Mieszkania będą dobrze nasłonecznione, a układ każdego z nich został starannie przemyślany. Każde mieszkania posiada balkon.

Teren zostanie ogrodzony. Na zewnątrz zaplanowano miejsca postojowe. Do każdego mieszkania przewidziana została indywidualna komórka lokatorska.

Wykończenie klatek schodowych, holi i elewacji sprawia, że osiedle będzie przyjemne i miłe dla oka, a wysoka jakość materiałów budowlanych, wykorzystane nowoczesne technologie budowlane, takie jak trzyszybowa stolarka okienna zapewni dodatkowo oszczędności dla mieszkańców w późniejszym użytkowaniu lokali.

Inwestycja jest realizowana przez firmę Aura Invest. Jest to przedsiębiorstwo realizujące inwestycje deweloperskie, stworzone przez osoby z ogromnym doświadczeniem w branży budowlanej.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać