Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Cis (Gdynia)

Popularność Gdyni jako miasta do osiedlenie się na stałe zwiększa zaangażowanie deweloperów w realizację kolejnych inwestycji mieszkaniowych. Regularnie budowane są kolejne inwestycje mieszkaniowe w różnych częściach miasta. Lokalny deweloper Euro Styl do końca 2021 roku planuje ukończyć budowę osiedla Cis, zlokalizowano w dzielnicy Cisowa, nieopodal granicy Gdyni i Rumi. Projekt architektoniczny został przez Rayss Szymański Architekci.

Atutem nowego osiedla jest okoliczna infrastruktura. Dzielnica Cisowa posiada szereg sklepów, punktów usługowych oraz przystanek kolejki miejskiej SKM, co zapewnia wygodę podróżowanie po całej aglomeracji trójmiejskiej. Osiedle powstaje tuż obok szkoły, pośród innej zabudowy mieszkaniowej. W pobliżu jest również rozległy park z licznymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. W tej części Gdyni nie brakuje też punktów gastronomicznych oraz klubów fitness, a strategiczne położenie w rejonie zajazdu z Obwodnicy Trójmiasta oraz drogi krajowej nr 6 to warunek szybkiego dojazdu również poza granicę miasta.

Osiedle Cis składać się będzie z jednego, wielopowierzchniowego budynku, w którym powstanie aż 148 mieszkań o różnych metrażach. Deweloper Euro Styl zaplanował przytulne kawalerki, których powierzchnia wynosie około 30 mkw. Takie mieszkania świetnie sprawdzają się pod wynajem. Największe lokale mieszkalne liczyć będą ponad 100 metrów kwadratowych, dzięki czemu zapewnią komfort nawet dla dużej rodziny. Wykonawca dużą wagę przykłada do detali, które z wielką precyzją są tworzone. Budynek posiadać będzie cichobieżne windy, podziemną halę garażowa oraz komórki lokatorskie, by lokatorzy mieli wszystko pod ręką. Osiedla będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz starszych, dla których liczne bariery architektoniczne często odbierają możliwość swobodnego przemieszczania się po osiedlu. W przypadku inwestycji Cis takich barier nie będzie.

Funkcjonalne wnętrza o różnorodnym układzie mają tworzyć przyjazne mieszkania dla każdego. Większość lokali posiadać będzie tarasy i balkony. Prosty kształt budynku ma zapewnić ponadczasowy elegancki wygląd. Jasna elewacja z szarymi dodatkami oraz dużymi, słonecznymi oknami i szklanymi balustradami to recepta na przyjemne dla oka osiedle. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba całodobowy monitoring oraz wygrodzony, prywatny teren, gdzie powstanie plac zabaw dla najmłodszych oraz strefa relaksu dla rodziców. Dzięki temu będzie można miło spędzać czas w pobliżu własnego domu. Większość mieszkań z osiedla Cis znalazła już swoich przyszłych właścicieli. Cena za metr lokalu w stanie deweloperskim oscyluje w graniach 7 tys. za metr kwadratowy, co przekłada się na koszt rzędu 500 tys. za dwupokojowe mieszkania z większym balkonem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.