Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Awiator (Gdańsk)

Awiator Gdansk

Awiator to propozycja budynków wielorodzinnych, które znajdują się na jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Gdańska, na Zaspie. Projekt czterech, 12-piętrowych budynków do lotniczej historii Zaspy nawiązuje nie tylko detalami architektonicznymi, ale również samymi nazwami budynków: Charlie, Bravo, Alfa, Delta. Za projekt odpowiada firma Allcon, która na rynku budownictwa mieszkaniowego działa od ponad 20 lat. Planowe odbiory lokali mieszkalnych przypadają na ostatni kwartał 2016 roku, a także pierwszy i drugi kwartał 2017 roku. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 33 do 83 metrów kwadratowych w wersjach: jedno, dwu, trzy i czteropokojowych.

Elewacja budynków została utrzymana w tonacji biało-stalowej, zaś fasada budynków wyłożona została alucobondem. Dzięki takim rozwiązaniom architektonicznym bryły czterech budynków wielorodzinnych nabrały lekkości i nowoczesnego designu. Dodatkowo wejścia do domów zostały przeszklone i swoją formą nawiązują do skrzydeł samolotu. Parter budynków został zaadoptowany na punktu usługowo-handlowe.

Wszystkie budynki posiadają portiernie z 24 godzinną ochroną. Cała strefa wejścia do budynków, a także hale garażowe są monitorowane. W każdym lokalu mieszkalnym znajduje się nowoczesny wideo-domofon. W budynkach zamontowano cichobieżne windy łączące hale garażowe z poszczególnymi piętrami budynków i z zimozielonym ogrodem usytuowanym na pierwszym piętrze. Niedaleko portierni zaplanowano przestronne pomieszczenia na rowery i wózki.

Osiedle Awiator posiada doskonałą lokalizację. Budynki, dzięki swojej wysokości gwarantują panoramiczny widok na Park im. Jana Pawła II, lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także Zatokę Gdańską. Osiedle usytuowane jest niedaleko centrum Wrzeszcza i Gdańska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.