Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Apartamenty Bursztynowa (Jaworzno)

W Jaworznie wkrótce rozpocznie się budowa nowego budynku wielorodzinnego. Łącznie powstanie w nim 64 mieszkania o różnych metrażach, by zapewnić komfort dla różnych grup klientów. Za realizację inwestycji odpowiada firma Antrans Invest Bursztynowa, która ma już 27-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. Do tej pory budynki mieszkalne realizowali w Olkuszu, Krakowie oraz Chorzowie. Teraz przyszła pora na Jaworzno i dzielnicę Gigant.

Nowe osiedle przypadnie do gustu nie tylko mieszkańcom miasta, ale również osobom poszukujące wygodnego miejsca do zamieszkania z dala od hałasu. W bliskiej odległości znajduje się park, idealny na spacery. Ponadto z ulicy Bursztynowej, przy której budowane są mieszkania, dostępne są przystanki komunikacji miejskiej, więc bardzo łatwo dojechać do innych części miasta. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie kilka minut. Apartamenty Bursztynowa oferować będą mieszkania o podwyższonym standardzie, w pięciopiętrowym budynku działać będzie szybka i cichobieżna winda, a w pobliżu apartamentów powstaną sklepy i punkty usługowe. Wchodząc naprzeciw potrzebom przyszłym mieszkańców wejście do budynku będzie miało wygodny podjazd do wózków dziecięcych oraz wózków inwalidzkich, dzięki czemu każdy w swobodny sposób dostanie się do budynku.

Aranżacja budynku Apartamentów Bursztynowa nawiązuje do aktualnych trendów w architekturze bloków mieszkalnych. Jasna elewacja, grafitowy dach oraz drewniane dodatki to eleganckie zestawienie, które sprawdzi się na długie lata. Mieszkania cechuje też przytulność i dużo naturalnego światła za sprawą wysokich okien. Wszystkie mają wygodne balkony, z których można podziwiać piękną okolice. W ofercie znajdują się nieruchomości 2-, 3- i 4- pokojowe z niezależną kuchnią i przestronną sypialnią. Co ważne, mieszkania wyposażone są w system ogrzewania podłogowe, który znacząco zwiększy komfort, zwłaszcza w chłodniejsze miesiące.

Do zalet Apartamentów Bursztynowa zaliczyć należy też specjalnie przygotowany dla mieszkańców parking podziemny na 26 samochodów. Kolejnych 38 miejsc postojowych zostanie wydzielonych na osiedlowym parkingu zewnętrznym, aby każdy z lokatorów mógł swobodnie zaparkować. Osiedle będzie monitorowane przez całą dobę, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Koszt mieszkania w nowo powstałej inwestycji mieszkaniowej oscyluje w granicach 4 tys. złotych za metr kwadratowych, co czyni nieruchomości bardzo atrakcyjnymi cenowo. Z tego właśnie powodu również osoby na stałe pracujące w większych śląskich miastach, a nawet w Katowicach, decydują się osiedlić w mniejszej, ale znacznie tańszej miejscowości. Z Jaworzna do stolicy Śląska jest zaledwie 25 km, co pozwala w pół godziny dojechać do celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.