Nowe inwestycje mieszkaniowe

Robyg Jagodno (Wrocław)

Robyg Jagodno

Robyg Jagodno

Grupa Robyg wybuduje we Wrocławiu Osiedle Robyg Jagodno. Będzie to pierwsza inwestycja tego deweloper w stolicy Dolnego Śląska. Mieszkańcy nowego osiedla mogą liczyć na dedykowane przedszkole, zielony park oraz wygodny system Smart House w każdy lokalu mieszkalnym. Pierwszy etap inwestycji ma być gotowy już za kilkanaście miesięcy.

Budowa wielorodzinnego budynku na Jagodnie ma być początkiem rozwoju tej częściej Wrocławia o nowoczesne i atrakcyjne nieruchomości. W pierwszej kolejności zaplanowano realizację 120 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do nawet 110 metrów kwadratowych. Dzięki temu nieruchomości będą odpowiednie dla różnych grup docelowych. Co ważne, na terenie osiedla od razu powstanie komfortowe przedszkole o powierzchni około 500 mkw wraz ze kreatywnym klubem malucha, w którym najmłodsi mieszkańcy będę mogli spędzać wolny czas. Natomiast na zewnętrz dostępny będzie osiedlowy park, pełen zielni i ścieżek spacerowych do aktywnego wypoczynku.

Wszystkie mieszkania posiadać będą balkon, a na parterze – wygodny ogródek. Jasna, niemal biała elewacja i stalowe elementy zapewniają prosty i wyrafinowany styl całej inwestycji. Do dyspozycji mieszkańców będzie niemal 200 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej. Natomiast obok budynku powstanie dodatkowy parking dla gości. W cenie każdego mieszkania na osiedlu Robyg Jagodno będzie system Smart House, który ma ułatwić życie lokatorom i podnieść komfort mieszkania. Deweloper zapowiada również specjalne energooszczędne oświetlenie LED, dla którego energię dostarczać będą panele fotowoltaiczne. Dzięki temu osiedle będzie bardziej przyjazne środowisku.

Inwestycja mieszkalna pomiędzy ul. Buforową i ul. Klasztorną ma łącznie oferować ponad 900 mieszkań oraz różnorodne lokale handlowo-usługowe. Innowacyjne rozwiązania i dynamiczna architektura mają zachęcić mieszkańców Wrocławia do zakupu nowych mieszkań. Do pierwszych lokali będzie można wprowadzić się już w połowie 2020 roku. Na Jagodnie w najbliższych latach powstanie też wiele cennych terenów rekreacyjnych oraz nowych nieruchomości, co spowoduje także rozwój infrastruktury usługowej i drogowej. Niemniej z nowego osiedla w kilka minut można dostać się do Rynku, galerii handlowych czy szkół, ośrodków medycznych i instytucji. Dojazd do autostrady A4 trwa niewiele ponad 10 minut.

Wszystkie te atuty sprawiają, że pierwsze we Wrocławiu osiedle, jakie buduje firma Robyg nie będzie ostatnim. Ogólnopolski deweloper na swoim koncie ma realizacje ciekawych inwestycji w Warszawie oraz w Gdańsku. Mieszkania we Wrocławiu są już w sprzedaży. Cena dwupokojowego lokalu rozpoczyna się od 350 tys. złotych. W zależności od metrażu nieruchomości, możliwa jest negocjacja cen.

Zostaw komentarz

Może Ci się także spodobać