Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Zielony Zakątek (Olsztyn)

Zielony Zakątek, Olsztyn

Firma RomBud zajmuje się realizacją inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Dorantta w Olsztynie. Osiedle „Zielony Zakątek” to oferta składająca się z trzech wielorodzinnych, pięciokondygnacyjnych budynków, które usytuowane są na wspólnej hali garażowej. Budynek nr 1 i nr 2 zostały już oddane do użytku. Termin oddania budynku nr 3 przypada na listopada 2015 roku.

Oferta składa się z 57 mieszkań, których powierzchnia waha się od 26 do 73 metrów kwadratowych. Lokale charakteryzują się dużą funkcjonalnością, co pozwala na ich dogodne łączenie ze sobą w większe przestrzenie. Atutem inwestycji jest propozycja lokali zawierających kuchnie, bądź aneksy kuchenne. Klient na może sam zdecydować jaki wariant jest dla niego bardziej korzystny i dopasowany do potrzeb. Deweloper założył, że część lokali mieszkalnych na ostatniej kondygnacji będzie wyposażona w antresole, których powierzchnia może sięgać od 16 do 35 metrów kwadratowych.

Lokale mieszkalne znajdujące się w na osiedlu „Zielony Zakątek” charakteryzuje duża nowoczesność. Wielkość tarasów i balkonów wynosi od 4 do 32 metrów kwadratowych. Lokale znajdujące się na parterze posiadają dostęp do ogródków, których wielkość wynosi od 16 do 130 metrów kwadratowych.

Atutem inwestycji przy ulicy Dorantta jest niewielka ilość mieszkań na klatkach schodowych, a także cichobieżna winda. Takie warunki bez wątpienia determinują komfort mieszkania. Warto nadmienić, że osiedle będzie posiadało pełną infrastrukturę tj. chodniki, drogi, place zabaw, a także odpowiednio oświetlony teren.

Usytuowanie osiedla „Zielony Zakątek” w otoczeniu malowniczej przyrody świadczy o wyjątkowości tego osiedla. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu docenią bliskość jeziora Bartąg, oraz licznych ścieżek rowerowych i kompleksów leśnych.

Osiedle usytuowane jest w odległości umożliwiającej korzystanie z komunikacji miejskiej, a także ( w przyszłości) z linii tramwajowych.

Cena za metr nieruchomości oscyluje wokół 4600 złotych. Wartość mieszkania dwupokojowego z aneksem kuchennym znajdującego się na pierwszym piętrze wynosi około 170 tysięcy złotych, przy czym lokal posiada powierzchnię 33,72 metry kwadratowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.