Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Zielone Bemowo (Warszawa)

Zielone Bemowo

„Dla młodych, energicznych i stawiających na dopracowany standard mieszkańców. Idealne dla singli, rodzin z dziećmi i miłośników kojącego spokoju”. Tak swoją inwestycję zachwala deweloper Cordia Polska. Mowa o osiedlu Zielone Bemowo położonym w urokliwej części Bemowa.

Zielone Bemowo powstaje na trójkątnej działce po zachodniej stronie ulicy Lazurowej, kilkaset metrów przed skrzyżowaniem z Górczewską. Budowa rozpoczęła się pod koniec 2017 roku, a planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2019 roku. Deweloper przewidział budowę trzech budynków 4-piętrowych z windą, w których znajdzie się 112 mieszkań. Metraż lokali waha się od 32 do 120 metrów kw. Będą to mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe z balkonami, tarasami lub ogródkami. Lokale na czwartym piętrze są dwupoziomowe, a część z nich dysponuje rozległymi tarasami na dachu. Wysokość pomieszczeń w zależności od kondygnacji wynosi od 275 do 300 cm, co daje wiele możliwości aranżacji. Ponadto powstanie parking podziemny. Dodatkowym atutem jest to, że na terenie osiedla znajdzie się także siłownia plenerowa, klimatyczny, wewnętrzny ogród oraz plac zabaw dla dzieci. Zielone Bemowo będzie osiedlem strzeżonym, co zapewni jego mieszkańcom jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo.

Dzielnica Bemowo znajduje się w zachodniej części Warszawy. Zamieszkuje ją ok. 116 tys. ludzi. Bemowo bardzo intensywnie się rozwija i zapewnia mieszkańcom wszystko co niezbędne do życia. Znajduje się tam wiele przedszkoli, szkół, opieka medyczna, punkty usługowe, centra handlowe i sklepy. Oprócz tego oferuje kontakt z naturą. Zielone Bemowo powstaje w zaciszu lasu i relaksującej zieleni parków, m.in. Park Górczewska, Aleja Lip, Fort Bema czy Las Bemowo. Znajdująca się w tej dzielnicy zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki pochodzą z okresu międzywojennego. Na Nowym Bemowie, osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska występują wysokie bloki. Nowoczesne budownictwo powstaje w dzielnicach Groty i Górce. To, co charakterystyczne dla Bemowa to obiekty wojskowe i lotnicze – zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna.

Plusem Zielonego Bemowa jest to, że doskonale jest skomunikowane z centrum Warszawy (7 km). Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie minutę drogi od inwestycji.

Warto jeszcze dodać, że Zielone Bemowo zostało uznane przez użytkowników portalu Obido Polska za najlepsze miejsce do zamieszkania w Warszawie i wyróżnione nagrodą „Inwestycja miesiąca”. Głosujący uznali, że najważniejsze zalety osiedla to dogodny dojazd do centrum miasta, duża ilość terenów zielonych, atrakcyjnie zagospodarowana przestrzeń wspólna osiedla oraz kameralność budynków. Klienci docenili również całokształt oferty – układ, lokalizację, dobrą cenę, duże i przestronne balkony.

Szukasz mieszkania w stolicy? Sprawdź inne > mieszkania na sprzedaż w Warszawie <

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.