Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Zielona Dolina (Zabrze)

Ciekawa inwestycja mieszkaniowa realizowana jest z Zabrzu. Wkrótce będzie można zamieszkać w komfortowych nieruchomościach przy ulicy Łąkowej. Wykonawca jest blisko ukończona budowy pierwszego etapu osiedla Zielona Dolina. Od kilkunastu miesięcy na terenie Mikulczyc powstaje aż 80 mieszkań. Większość nieruchomości znalazła już przyszłych właścicieli. Warto zaznaczyć, że północna część Zabrza to dogodna lokalizacja do osiedlenia się na stałe. Oferuje ona szeroką infrastrukturę miejską oraz dogodny dojazd do innych rejonów miasta.

O budowie osiedla w Mikulczycach mówiło się już w lutym 2019 roku. Za realizację inwestycji odpowiada firma TDJ Estate, która wybudowała już trzy budynki mieszkalne, w których łącznie znajduje się 80 mieszkań. Koncepcja architektoniczna była wybierana na drodze konkursu. Najciekawszy okazał się projekt przedsiębiorstwa Franta Group z Katowic. Jasna, niemal biała elewacja oraz ciemnoszary dach i stalowe dodatki tworzą modne zestawienie, które doskonale wpisuje się w miejskie otoczenie. Aranżacja wewnątrz mieszkań zależna jest już od ich właścicieli, bo wszystkie mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim.

Docelowo osiedle Zielona Dolina składać się będzie z czterech czterokondygnacyjnych budynków, w których dostępne będą komfortowe mieszkania o różnych metrażach i układach. W ofercie znajduje się lokale od 39 do 81 metrów kwadratowych. Ponadto dostępne są lokale usługowe o powierzchni od 66 do 87 mkw, które mogą posłużyć jako miejsce na sklep spożywczy czy salon fryzjerski. Wszystkie lokale użytkowe znajdują się na parterze danego budynku. Nieruchomości cechuje też bardzo atrakcyjna cena. Koszt waha się od 4350 do 4700 zł za metr kwadratowy w zależności od układu mieszkania. Wszystkie lokale mają wygodny balkon, a mieszkania parterowe – bardzo modny przydomowy ogródek. Pomiędzy budynkami została stworzona atrakcyjna przestrzeń wspólna, gdzie dostępne są ławeczki oraz place zabaw dla najmłodszych lokatorów. W projekcie kompleksu została także uwzględniony zewnętrzny parking na kilkadziesiąt samochodów.

Położenie mieszkań przy ulicy Łąkowej w Zabrzu Mikulczycach oznacza piękny widok na Potok Mikulczycki oraz cisze i spokój przedmieścia. W bliskiej okolicy znajdują się różne tereny zielone, idealne na piesze i rowerowe wycieczki. Ponadto osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Znajduje się tutaj pętla tramwajowa oraz dogodny dojazd do DK 78 i autostrady A1. Pierwsi lokatorzy na osiedlu Zielona Dolina mają wprowadzić się jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.