Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Young City (Warszawa)

Young City Warszawa

Young City Warszawa

Na Bemowie, zaliczanym do najszybciej rozwijającego się miejsca w Warszawie, powstaje inwestycja Young City. Jest to oferta zadedykowana tym, którzy preferują nowoczesne formy architektoniczne oraz cenią energię i aktywność. Inwestycja ta cechuje się niską, pięciopiętrową zabudową.
Young City to bardzo nowoczesne, otoczone zielenią osiedle. Taka aranżacja przestrzeni sprawia, że jest to miejsce atrakcyjne zarówno dla aktywnych singli, jak i rodzin z dziećmi.

Inwestycja znajduje się przy ulicy Batalionów Chłopskich i realizowana jest przez firmę ROBYG The Art. Of Building.

W ofercie projektu Young City można znaleźć mieszkania zarówno jednopokojowe, jak i czteropokojowe. Lokale usytuowane na piętrach posiadają balkony. Z kolei mieszkania znajdujące się na parterze mają taras i ogród. Metraż proponowanych lokali waha się od 30,99 do 76,74 metrów kwadratowych. Ceny za metr kwadratowy nieruchomości rozpoczynają się od około 6100 złotych.

Niewątpliwym atutem inwestycji Young City jest doskonała lokalizacja i dogodne połączenia komunikacyjne. Rozbudowana sieć tramwajowa łączy Bemowo z pozostałymi dzielnicami miasta. W niedalekiej przyszłości osiedle „przetnie” nitka drugiej linii metra, co zapewni jeszcze szybszy dojazd do np. pracy, szkoły itp.

Umiejscowienie osiedla zapewnia dobry dostęp do rozwiniętej infrastruktury społecznej. Warto podkreślić, że z uwagi na bliskość natury, a także dobry dojazd do centrum miasta, Bemowo należy do najbardziej atrakcyjnych dzielnic stolicy.

Young City to osiedle usytuowane w pobliżu licznych parków i pomników przyrody. Bliskość ośrodków sportowych i ścieżek rowerowych to doskonała propozycje dla ludzi, którzy doceniają aktywny tryb życia i uprawiają sport przez cały rok. Dla osób, które preferują spacery w zamian joggingu, inwestor zamierza zrealizować malowniczy park na terenie osiedla, który będzie umilał czas mieszkańcom.

Inwestycja posiada dostęp do licznych punktów usługowych, sklepów i centrów handlowych. Z osiedla usytuowanego przy ulicy Batalionów Chłopskich jest blisko do Parku Górczewska, Parku Moczydło oraz Parku Edwarda Szymańskiego. Nieopodal są również liczne placówki edukacyjne. Miłośnicy zakupów również znajdą tu coś dla siebie, ponieważ niedaleko jest Centrum Bemowo, a także Wola Park.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.