Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Wrzosowe Ogrody (Olsztyn)

Ogrodzone osiedle, dużo zieleni, komfortowy rozkład pomieszczeń, przestronne balkony i tarasy, parking podziemny – to tylko niektóre atuty powstającego w Olsztynie nowego osiedla – Wrzosowe Ogrody.

Wrzosowe Ogrody to nowe, komfortowe osiedle powstające niedaleko centrum Olsztyna. Znajduje się w przy ul. Cichej (osiedle Zatorze). Deweloper – WPB Rombud Sp. z o.o. realizuje inwestycję etapami. Budowa osiedla rozpoczęła się w sierpniu 2017 r. Obecnie realizowany jest już czwarty etap inwestycji. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2019 r.

Ostatecznie osiedle składać się będzie z czterech sześcio-, pięcio- i czteropiętrowych budynków obejmujących łącznie 145 mieszkań. W budynkach znajdować się będą mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Ich metraż sięgać będzie od 40 m2 do 97 m2. Cena za metr kwadratowy mieszkania to ok. 4600 zł. Każde mieszkanie posiadać będzie także przestronny balkon lub taras. Oprócz tego w każdym budynku znajdzie się nowoczesna i cichobieżna winda zjeżdżająca aż do garażu podziemnego. Mieszkańcy do dyspozycji oprócz miejsca postojowego w hali podziemnej (dodatkowo płatne – 20 tys. zł) będą mieli również parking naziemny. Wszystkie mieszkania posiadają także komórkę lokatorską.

Wrzosowe Ogrody to wysoki standard i gwarancja komfortu użytkowania. Ich największym atutem jest niezwykle funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Zapewni to komfort użytkowania przyszłym lokatorom oraz wiele możliwości aranżacji wnętrz.

Deweloper chcąc zapewnić jak największe bezpieczeństwo mieszkańcom zdecydował się na ogrodzenie osiedla, co jest niewątpliwie kolejnym plusem tej inwestycji. Ponadto na terenie osiedla znajdzie się plac zabaw dla najmłodszych z nowoczesnymi, certyfikowanymi urządzeniami, które zapewnią mieszkającym tam rodzinom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Kolejnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Wrzosowe Ogrody znajdują się w malowniczej i spokojnej okolicy Olsztyna. Niedaleko osiedla jest Park Górka Jasia, las oraz jezioro Trackie.

Oprócz tego inwestycja znajduje się niedaleko centrum Olsztyna – 1,8 km oraz Dworca PKP i PKS oraz powstającego kompleksu pod nazwą Zintegrowany Węzeł Przesiadkowy przy Dworcu Głównym. W pobliżu osiedla są szkoły, przedszkola, restauracje oraz sklepy.

Z wizualizacjami mieszkań, ich cenami, dostępnością oraz postępem prac można się zapoznać na stronie dewelopera http://www.rombud.olsztyn.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.