Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Wróbla Staw – Gdańsk

Wróbla Staw

Wróbla Staw mieszkania to nowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w Jasieniu – niezwykle malowniczej dzielnicy Gdańska, w pobliżu jeziora Wróbla Staw oraz lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego wraz z Doliną Strzyży, na skraju Pojezierza Kaszubskiego. Osiedle znajduje się w odległości 5,5 km od centrum Gdańska.

Mieszkańcy Wróbla Staw cieszyć się będą, dzięki sąsiedztwu trójmiejskiej obwodnicy, ul. Kartuskiej oraz al. Armii Krajowej, możliwością szybkiego i bezproblemowego dojazdu do wybranych części aglomeracji, a także do rekreacyjnych miejscowości na Pojezierzu Kaszubskim.

Komunikację mieszkańców osiedla z innymi częściami miasta ułatwi też, w niedalekiej przyszłości, nowa linia Kolei Metropolitalnej. Dzięki niej, przejazd transportem publicznym do centrum Gdańska Wrzeszcza lub lotniska Rębiechowo, zajmie zaledwie 10 minut.

W pobliżu znajdują się sklepy, poczta, przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Osiedle Wróbla Staw to zespół czternastu trzy- i czterokondygnacyjnych budynków. Deweloper oferuje łącznie 227 mieszkań o powierzchni od 26m2 do 95m2 (od kawalerek do M-4), w tym lokale dwupoziomowe, co nie zdarza się często w przypadku wielorodzinnych bloków mieszkalnych.

Każde z mieszkań wzbogacone zostanie o przydomowy ogródek (dla mieszkań znajdujących się na parterze) lub taras/balkon (dla wyższych kondygnacji). Zarówno ogrody, jak i balkony i tarasy zostaną wliczone w cenę mieszkania.

Osiedle będzie podlegało profesjonalnej, całodobowej ochronie. Zostanie ogrodzone i w pełni zagospodarowane. Na jego obszarze znajdą się tereny zielone z małą architekturą, plac zabaw dla dzieci, boisko wielofunkcyjne oraz parkingi.

Mieszkania na parterze wyposażone zostaną w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Dane techniczne budynku:

 1. Żelbetowa konstrukcja nośna.
 2. Ściany zewnętrzne ocieplone, murowane z bloczków gazobetonowych.
 3. Ściany wewnętrzne międzylokalowe murowane lub wykonane z żelbetu.
 4. Dach o konstrukcji drewnianej, stromy.
 5. Ściany działowe murowane z bloczków gipsowych lub płyt GKB.
 6. Okna PCV (na parterze – okna i drzwi balkonowe z szybami zabezpieczającymi klasy P4).
 7. Drzwi do mieszkań charakteryzują się podwyższonym standardem zabezpieczeń antywłamaniowych.
 8. W części podziemnej budynku znajdują się rowerownie, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne (z oświetleniem), w części nadziemnej – wózkownia.
 9. Instalacje wodna i kanalizacyjna przyłączone do sieci miejskiej.
 10. Ogrzewanie CO: w pokojach grzejniki panelowe z zaworami regulującymi temperaturę, w łazienkach – grzejniki rurkowe z zaworami termostatycznymi.
 11. Balkony ze szklonymi balustradami.
 12. Przyłącze do podlewania przydomowego ogródka dla mieszkańców parteru.

Ceny lokali mają się rozpoczynać od 4.600 zł netto/m2. Wszystkie mieszkania z inwestycji Wróbla Staw mieszkania kwalifikują się do rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Za inwestycję odpowiada gdańska firma deweloperska Inpro SA, specjalizująca się w budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków komercyjnych

Budowa całego osiedla zakończy się planowo we wrześniu 2015 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.