Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Wave Apartments (Międzyzdroje)

Wave Apartments

W Międzyzdrojach, w zachodniej części miasta, zaledwie 60 m od plaży przy ul. Gryfa Pomorskiego 70 powstaje kompleks Wave Apartments. Nieruchomość będzie kusić swoją niebanalną architekturą, ponieważ projekt budynku inspirowany jest nadmorską bryzą oraz bałtycką falą. Obiekt mieszkalny będzie w kształcie spirali, a apartamenty będą miały ogromne przeszklenia. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Inwestor – Green House Development – zaplanował wybudowanie pięciu budynków o niezwykle bogatej infrastrukturze. Powierzchnia znajdujących się na osiedlu mieszkań będzie się wahać od 33 do 319 metrów kwadratowych. Apartamenty będą miały także przestronne balkony, z których będzie można podziwiać Zatokę Pomorską. Całe osiedle będzie ogrodzone i strzeżone. Powstaną także podziemne i nadziemne parkingi.

Atutem powstającego osiedla niewątpliwie jest to, że na jego terenie wybudowane zostaną: basen wewnętrzny połączony z zewnętrznym, basen termalny, pool bar, SPA, zewnętrzna strefa relaksu, plac zabaw, boisko do gier, siłownia zewnętrzna, siłownia wewnętrzna, kids zone i restauracja. Dzięki takiej infrastrukturze sezon letni będzie tu trwał cały rok, nawet wtedy, kiedy pogoda na zewnątrz nie będzie dopisywała.

W strefie basenów i SPA, które powstaną w centralnej części osiedla w budynku B, znajdą się leżaki, brodziki, jacuzzi i wodotryski. W strefie relaksu będzie można wypocząć na łóżkach plażowych. Baseny będą podgrzewane dzięki czemu mieszkańcy będą mogli z nich korzystać niezależnie od pory roku.

Oprócz relaksu i opalania się w promieniach słonecznych będzie można także wypoczywać aktywnie. W Strefie Sportów Wodnych do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Wave Apartments będą m. in. skutery, banany wodne i kanapy do holowania. Takie atrakcje z pewnością najbardziej przypadną do gustu najmłodszym. Starsi z kolei będą mogli spróbować swoich sił na nartach wodnych.

W budynku powstanie również restauracja, w której mieszkańcy będą mogli wypić kawę, zjeść smaczny posiłek, spędzić czas z przyjaciółmi czy wspólne chwile podczas kolacji we dwoje.

Osoby dbające o sylwetkę z pewnością będą zadowolone z możliwości korzystania ze świetnie wyposażonej sali fitness i siłowni zewnętrznej. Dzieciom za to wiele rozrywek zapewni Kids Zone, a także plac zabaw z licznymi urządzeniami oraz boisko sportowe.

Międzyzdroje są ośrodkiem wypoczynkowym i turystycznym, a także stolicą kultury z Europejskim Festiwalem Gwiazd. Powstające osiedle położone będzie w pasie nadmorskim, z bezpośrednim wejściem na plażę. Z apartamentów na molo będzie można się dostać w 15 minut spacerem po plaży. Plusem inwestycji jest też to, że nieopodal znajdują się sklepy spożywcze, drogerie oraz liczne punkty gastronomiczne, w których serwowane są lokalne specjały.

Inwestycja w nadmorski apartament to idealne rozwiązanie. Nieruchomości nadmorskie zawsze są na topie i zyskują na wartości, dlatego jeśli zdecydujemy się na zakup takiego apartamentu, to możemy mieć pewność, że nasze pieniądze zostaną mądrze ulokowane. Możemy zyskać idealne mieszkanie z pięknym widokiem na morze i cieszyć się komfortem i atrakcjami, które znajdą się na osiedlu. Możemy też zainwestować i zarabiać na naszym lokalu wynajmując go turystom.

Zakończenie budowy inwestycji zaplanowano na 2021 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.