Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Sobola Biel (Suwałki)

Sobola Biel w Suwałkach to lokalizacja z przyszłością. Rutkowski Development z Ełku buduje tam mieszkania w zabudowie wielorodzinnej przy ulicy Sportowej i Utrata. Budowa ruszyła w drugim kwartale 2017 roku i ma zostać ukończona do końca września 2018 roku. W okolicy znajduje się kompleks mieszkalny Słoneczne Tarasy, Olimpijskie Ogrody oraz osiedle Zielony Zakątek. Dzielnica jest prestiżowa i otoczona parkiem.

Teren, na którym powstają budynki jest miejscem wyjątkowym dla mieszkańców. Jest to pięknie usytuowane i historyczne miejsce znajdujące się na wzgórzu pomiędzy ulicami Sportową i Utraty. Wiele osób kojarzy go z szaleństwami zimowymi i letnimi zabawami, jakie się tam w przeszłości odbywały. W pobliżu znajduje się Zalew Arkadia, jala sportowa, korty tenisowe i stadion.

Deweloper zaplanował teren tak, aby spełniał oczekiwania wszystkich mieszkańców. Najmłodsi będą mogli spędzać czas na zaprojektowanych dla nich placach zabaw, a starsi cieszyć się okolicą i naturą dzięki zaplanowanych strefach komfortu z małą architekturą.

Budynki zostały wyposażone w podziemną halę garażową. Mieszkania w cenie mają komórki lokatorskie. We wszystkich lokalach znajdują się wideodomofony. Części wspólne charakteryzują eleganckie portale wejściowe i ciągi komunikacyjne, wykończone szlachetnymi materiałami.

Mieszkania są tak zaprojektowane, aby były wygodne i spełniały oczekiwania mieszkańców. Umożliwiają także swobodną aranżację przestrzeni według indywidualnych potrzeb.

W dwóch etapach na 5 kondygnacjach zaplanowano wybudowanie 120 mieszkań, z czego 44 będą dwupokojowe, 40 trzypokojowych, 33 czteropokojowe i 3 pięciopokojowe apartamenty. Mieszkania dostępne są w metrażach od 34.24 mkw do 100.22 mkw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.