Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Rezydencja Plac Kszubski (Gdynia)

Nowe osiedla mieszkalne budowane są w rozwojowych częściach Polski. Ciekawa inwestycja mieszkaniowa zostanie zrealizowana w Gdyni, gdzie przy Placu Kaszubskim powstanie budynek mieszkaniowy o podwyższonym standardzie. Za projekt odpowiada warszawska firma budowlana Yareal, która ma na swoim koncie kilka podobnych inwestycji, ale będzie to pierwszy projekt realizowany w Trójmieście. Deweloper rozpoczął już przedsprzedaż apartamentów.

Lokalizacja w centrum Gdynia zobowiązuje, dlatego budynek jaki wybuduje warszawski deweloper będzie wyróżnił się na tle okolicznej zabudowy. Nietypowa bryła z zaokrąglonymi rogami będzie przyciągać wzrok mieszkańców i turystów. Sześciopiętrowy budynek stanie u zbiegu Placu Kaszubskim i ulicy Jana z Kolna. Reprezentatywna okolica z pewnością przyczyni się do zainteresowania nowymi lokalami mieszkalnymi. Powstanie ich łącznie 38, w różnym metrażu. Najmniejsze liczyć będą 39 metrów kwadratowych, największe pięciopokojowe będą miały aż 162 metry. Warto też zwróci uwagę na ogromne tarasy, jakie przewidziano w projekcie. Te największe, na ostatni piętrze osiągną 68 mkw powierzchni, co będzie wielką zaletą w centrum miasta.

To jednak nie koniec atutów inwestycji firmy Yareal. Ograniczone miejsce do zaparkowania w centrum nie będą problemem, gdyż powstanie podziemna hala garażowa. Ponadto wszystkie lokale posiadać będą system inteligentnych rozwiązań do zarządzania domem. Za sprawą smart home będzie można sterować roletami, światłem oraz ogrzewaniem. Lokale na parterze budynku będą przygotowane pod usługi, dzięki czemu można się spodziewać, że w tym miejscu powstanie ciekawa restauracja lub kawiarnia. Natomiast za budynkiem zaplanowano strefę wypoczynkową dla mieszkańców z zielonym patio, placem zabaw dla dzieci oraz z parkingiem rowerowym.

Modernistyczne wykończenie budynku z dużymi oknami, które będą zamontowane w łuku, nadaje mu niezwykle nowoczesny charakter. Natomiast wykończenie klatek schodowych nawiązywać będzie do gdyńskich kamienic z okresu międzywojennego. Takie zestawie uczyni nowy apartamentowiec jedynym w swoim rodzaju. Zarówno mieszkania, jak i przestrzeń wspólna będą miały dostęp do naturalnego światła. W holu zapewni to atrakcyjny świetlik dachowy.

Apartamentowiec Plac Kaszubski ma być gotowy na przyjęcie lokatorów w połowie 2022 roku. Wszystkie mieszkania oferowane będą w stanie surowym. Ze względu na lokalizację i wysokiej jakości wykończenie koszt nieruchomości nie należy do najniższych – za metr kwadratowy apartamentu w centrum Gdynia trzeba zapłacić około 15 tys. złotych. Jednak bliskość morza, dostęp do największych atrakcji Gdyni oraz połączeń komunikacyjnych w odległości mniejszej niż kilometr czynią to miejsce idealnym do zamieszkania oraz wynajmowania turystom.

INFORMACJE:

Nazwa: Rezydencja Plac Kaszubski

Miejscowość: Gdynia

Dzielnica: Centrum

Termin oddania: II kw. 2022

Deweloper: Yareal Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.