Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Prestige, etap II (Lublin)

osiedle Prestige, Lublin

II etap osiedla Prestige w Lublinie to kontynuacja inwestycji z I etapu. Osiedle Prestige to komfort i elegancja w jednym. Budynki stanowią przykład nowoczesnej architektury z jasną elewacją oraz dużymi przestronnymi balkonami. Mieszkania charakteryzuje niestandardowa wysokość – 264 cm, co nadaje pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stworzyć mieszkańcom jak najwięcej możliwości aranżacyjnych.

II etap osiedla Prestige w Lublinie to inwestycja składająca się z jednego, czteropiętrowego budynku, który składa się z trzech segmentów, a także wspólnej części podziemnej. Inwestycja składa się z 208 lokali mieszkalnych, których powierzchnie wahają się od 28 do 87 metrów kwadratowych. W skład oferty wchodzą kawalerki, mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe.

Osiedle Prestige usytuowane jest w Czechowie – dzielnicy, która cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Lublina. Dzielnica ta stanowi gwarancję spokoju i bezpieczeństwa, a przy tym pozwala czerpać z aktywnego życie w mieście.

Ideą inwestycji było stworzenie takiego budynku, który w jak największym stopniu wpływałby na komfort i wygodę użytkowania go przez mieszkańców. Oprócz typowych udogodnień w postaci: podziemnego garażu (z windą doprowadzoną do najwyższych kondygnacji) oraz komórek lokatorskich, każda klatka schodowa została wyposażona w specjalne pomieszczenia na wózki i rowery. Takie rozwiązanie z pewnością ucieszy rodziny z małymi dziećmi, jak również aktywnych mieszkańców osiedla. W budynku B4c (etap II) osiedla Prestige na parterze zaplanowano 6 lokali usługowych, których metraż waha się od 57 do 114 metrów kwadratowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.