Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Potocka Apartamenty (Warszawa)

potocka apartamenty

Warszawa przyciąga nowych mieszkańców, dlatego stale powstają tu nowe budynki mieszkalne. Kolejny zostanie wybudowany na Żoliborzu Dziennikarskim w malowniczym otoczeniu Parku Kępa Potocka. Nowoczesny budynek wyróżnić się na będzie na tle aktualnej zabudowy, gdyż na pierwszy rzut oka będzie wyglądał jakby niemal cały był ze szkła. Oferta na nowe apartamenty już teraz budzi ciekawość wśród mieszkańców stolicy.

Nowa inwestycja o nazwie Potocka Apartamenty powstanie przy ul. Potockiej na warszawskim Żoliborzu. Niewielki budynek liczyć będzie pięć kognacji nadziemnych i jedną podziemną, dzięki czemu zapewniać będzie kameralność swoim mieszkańcom. W planach jest przygotowanie 28 apartamentów o podwyższonym standardzie. Najmniejsze, jednopokojowe o powierzchni 24 metrów kwadratowych budowane są z myślą o studentach i najmie turystycznym. Natomiast dla bardziej majętnych osób powstaną ogromne penthouse’y o powierzchni blisko 200 metrów kwadratowych. Za realizację inwestycji odpowiada spółka IDS Development, która jest częścią grupy IDS BUD S.A., która od lat prowadzi kameralne projekty mieszkaniowe. W gestii inwestora jest kompleksowe przygotowanie całej inwestycji, począwszy od koncepcji architektonicznej przy współpracy z pracownią architektoniczną, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń i budowę unikatowego obiektu mieszkalnego.

Nie inaczej jest w przypadku Potocka Apartamenty, gdzie rozpoczęto już kolejny etap inwestycji. Kompleksowy projekt realizowany jest etapami. Ze względu na zastosowanie unikatowego systemu oświetlenia cały budynek będzie bardzo jasny i przytulny. Promienie słoneczne będą wpadać do mieszkań dzięki specjalnym drewnianym przeszkleniom. Dużym atutem Potocka Apartamenty jest też lokalizacja w pobliżu Parku Kępa Potocka oraz łatwa dostępności do centrum miasta. Dojazd do Śródmieścia zajmuje kilka minut samochodem. Można również skorzystać z różnych opcji podróży miejską komunikacją. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja metra Marymont.

Jednak większość przyszłych mieszkańców Potocka Apartamenty poruszać się będzie samochodami, dlatego też w podziemnej hali parkingowej każdy mieszkaniec będzie posiadał swoje miejsce postojowe. Powstanie też wygodny parking dla rowerów. Co ważne, każdy apartament będzie mieć przestronny balkon, a mieszkania na parterze – przydomowy ogródek. Wykonawca inwestycji zapowiada przygotowanie instalacji pod klimatyzację, która latem okazuje się być już niezbędna. Zgodnie z harmonogramem prac budowlanych wszystkie apartamenty mają być gotowe już w trzecim kwartale 2019 roku. Mieszkania budowane są z największą starannością, wykorzystywane są tylko materiały najwyższej jakość, by efekt końcowy zadowolił każdego. Ogromne okna i niemal biała elewacja z pewnością będą zwracać uwagę w tym rejonie Warszawy. Ponadczasową elegancję zapewnią drewniane dodatki i dużo zieleni. Natomiast aranżacja apartamentów zależna jest tylko od preferencji właścicieli, gdyż mieszkania oddawane są w stanie surowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.