Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Parowe Złotniki (Wrocław)

Parkowe Złotniki, Wrocław

Wrocławski deweloper, firma Arkop zajmuje się realizacją inwestycji „Parkowe Złotniki”. Są to dwa kameralne budynki, które zostały zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia przy ulicy Małopolskiej na Złotnikach.

Inwestycja składa się dwóch, kameralnych, dwupiętrowych budynków, które znajdują się nieopodal niskiej zabudowy jednorodzinnej. W skład oferty wchodzą 143 lokale mieszkalne. Deweloper zakłada możliwość wprowadzania zmian aranżacyjnych w trakcie realizacji inwestycji. Projekty mieszkań zawierają propozycje kawalerek (o powierzchni 27 metrów kwadratowych), jak również lokali dla rodzin z dziećmi, których powierzchnia składają się z czterech pokoi. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony.

Lokale usytuowane na parterze budynku mają dostęp do zielonych, obszernych tarasów. Taka aranżacja nosi znamiona zabudowy jednorodzinnej. Warto nadmienić, że lokale mieszkalne w części podziemnej budynku zostały zaplanowane miejsca garażowe, wielostanowiskowe, a także komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji spełnia oczekiwania zarówno tych, którzy potrzebują szybkiej komunikacji z centrum miasta i większymi węzłami komunikacyjnymi, jak również tych, dla którzy cenią spokój.

Na terenie osiedla został zaprojektowany plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla „Parkowe Złotniki”. Dodatkowo na terenie inwestycji powstał teren zielony, liczne alejki do spacerów, a także zielone zakątki. Taka aranżacja przestrzeni zapewnia komfort wypoczynku i relaks.

Osiedle „Parkowe Złotniki” we Wrocławiu to propozycja dla młodych kupujących swoje pierwsze mieszkanie, jak również starszych dla, których dostęp do placówek użyteczności publicznej jest ważny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.