Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Śródmiejskie Ogrody (Szczecin)

Śródmiejskie Ogrody Szczecin

Firma Mak Dom Grupa Deweloperska zajmuje się realizacją inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej w Szczecinie, w Centrum miasta, przy ulicy Tenisowej. Osiedle wkomponowane jest w modernistyczną zabudowę budynków mieszkalnych, a także obszar ogrodów działkowych oraz terenów sportowych i rekreacyjnych.

Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum miasta Szczecin. Zaledwie kilkaset metrów od Miasteczka Akademickiego, a także budynków dydaktycznych US i ZUT. W sąsiedztwie osiedla znajdują się najważniejsze ciągi komunikacyjne (linie tramwajowe i autobusowe), a także wszelka, niezbędna infrastruktura miejska.

Osiedle Śródmiejskie Ogrody składa się z czterech budynków, które tworzą cztery przestrzenie o jednorodnej architekturze oraz urozmaiconych detalach. Każdy budynek posiada swój odrębny rys, co nadaje niepowtarzalności poszczególnym bryłom. Inwestycja składa się z budynków o zróżnicowanych wysokościach od 4 do 7 kondygnacji.

I etap inwestycji składa się z dwóch budynków dwuklatkowych o łącznej liczbie 90 mieszkań. Projekt uwzględnia lokale o powierzchni od 32 do 90 metrów kwadratowych. Posiada w swojej ofercie kilkanaście rodzajów lokali: od kawalerek/studio, do mieszkań składających się z 4 pokoi. Dzięki odpowiedniej aranżacji przestrzeni i układowi mieszkań, każdy lokal może być dowolnie modyfikowany przez swojego właściciela. Lokale na piętrze posiadają przestronny balkon lub taras, zaś nieruchomości na parterze indywidualne ogródki.

Projekt nieruchomości przewiduje przestrzeń do rekreacji i plac zabaw dla dzieci. Całość otoczona jest bogatą zielenią. Na zewnątrz znajdują się dodatkowe miejsca postojowe, a także ciąg komunikacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.