Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle przy ulicy Księcia Jaremy (Olsztyn)

Osiedle Księcia Jaremy

W nowej części prestiżowego osiedla Gutkowo powstaje inwestycja – Osiedle przy ulicy Księcia Jaremy. Jest to projekt 14 domów w zabudowie bliźniaczej. Za realizację inwestycji odpowiada rodzinna firma Domestic, która działa na rynku budownictwa mieszkaniowego od 1997 roku. Inwestycje tej firmy są dokładnie przemyślane, a także realizowane powoli z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Osiedle przy ulicy Księcia Jeremy otoczone jest licznymi terenami zielonymi, które pozwalają na spędzanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki przebudowie ulicy Bałtyckiej (zakończenie projektu zakłada się na 2017r.) możliwy będzie sprawny dojazd do centrum miasta z osiedla.

Osiedle przy ulicy Księcia Jaremy posiada budynki o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Powierzchnia poszczególnych segmentów wynosi od 133 do 138 metrów kwadratowych. Podczas budowy domów w zabudowie bliźniaczej wykorzystywano najnowsze technologie, w tym energooszczędne standardy.

Budynki posiadają kompletne wykończenie tj. tynki wewnętrzne, instalacje elektryczne, instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacji sanitarnej, a także instalacje centralnego ogrzewania, w tym grzejniki i kotły. Każdy segment posiada samodzielną działkę o powierzchniach od ok 300 do 470 metrów kwadratowych,,z odrębną księgą wieczystą. Budynki znajdują się na wykończonych, zagospodarowanych i ogrodzonych działkach oraz posiadają wykończone tarasy. Wszystkie podejścia i podjazdy są wyłożono kostką polbrukową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.