Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle przy Sudeckiej i Pienińskiej (Brodnica)

Nowa inwestycja w Brodnicy przy ulicy Sudeckiej i Pienińskiej realizowana jest przez firmę Ekobud z siedzibą w Ostródzie. Przedsiębiorstwo zapewnia krótkie terminy realizacji, wykwalifikowaną kadrę, wysoką jakość robót i najlepsze materiały.

Nowo powstające osiedle zlokalizowane jest w cichej, spokojnej i bezpiecznej części miasta. W otoczeniu jest niska zabudowa, co sprawia, że mieszkańcy będą mieli piękne widoki z okien oraz spokój i wygodę.

Inwestycja obejmuje 6 trzypiętrowych budynków. Realizacja odbywać się będzie w trzech etapach, z czego pierwszy z nich kończy się już w pierwszym kwartale 2018 roku. Oddanie do użytkowania trzech ostatnich budynków powinno nastąpić w drugim kwartale 2019 roku.

Inwestor zaplanował 215 mieszkań, które może dostosować na życzenie klienta. Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji i układu lokalu. Na nowych lokatorów czekać będą mieszkania o powierzchni od 32 do 70 mkw. Do wyboru są różne układy z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym. Do każdego lokalu przynależna jest komórka lokatorska.

Budynki wyposażone zostaną w nowoczesne windy. W trzech budynkach przewidziano indywidualne garaże o powierzchni od 18 do 22 mkw. Osiedle zostanie ogrodzone, a wjazd zabezpieczony szlabanem i instalacją domofonową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.