Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Praskie (Warszawa)

W warszawie realizowana jest kolejna inwestycja mieszkaniowa, która już teraz budzi duże zainteresowanie. Wkrótce na Pradze Południe pojawią się nowi mieszkańcy, którzy wprowadzą się do komfortowych lokali. Projekt przygotowuje Grupa Murapol. Popularny deweloper odpowiada za realizacji różnych inwestycji w stolicy, najnowszym jest właśnie Osiedle Praskie. Nowe osiedle ma zaspokoić rosnąc potrzeby mieszkaniowe Warszawian, których każdego roku przybywa. Dlatego też Murapol zdecydował się na przygotowanie różnych wersji mieszkań, aby stworzyć optymalną ofertę zarówno dla pracujących singli, jak i rodzin z dziećmi. W sprzedaży dostępne będą niewielkie i tańsze kawalarki oraz bardzo przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie.

W sumie przy ul. Wiatracznej pojawi się aż 144 nowych mieszkań. Budynek będzie liczyć sześć kondygnacji i łączna powierzchnia użytkowa sięgnie niemal 7 tys. metrów kwadratowych. Ze względu na mobilność lokatorów zaplanowano 144 miejsca postojowe, parking na prawie 100 samochodów zostanie przygotowany w podziemnej hali garażowej, reszta będzie mogła parkować na zewnętrznym parkingu. Każde mieszkanie będzie miało przestronny balkon, z którego będzie można podziwiać lokalne krajobrazy. Dla mieszkań na parterze przewidziano przydomowe ogródki. Najmniejsze mieszkania liczyć będą 27 mkw, największe – prawie 80. Jasna elewacji budynku tworzy elegancki klimat i sprawia, że całość prezentuje się bardzo nowatorsko. Dodatki w kolorze popielatym uzupełniają ciekawy design. Pierwsi lokatorzy mają wprowadzić się do swojego wymarzonego „M” jeszcze w 2019 roku. Rozpoczęła się już sprzedaż pierwszych lokali. Osoby zainteresowane powinny się spieszyć ze względu na wysokie zainteresowanie inwestycją.

Warto podkreślić, że mieszkanie na Osiedlu Praskim spełniają preferencje wymagających klientów, którzy poszukują nowoczesnych nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach. Praga Południe jest doskonale skomunikowana z centrum stolicy, łatwy dojazd samochodem i komunikacją miejską pozwala na swobodne korzystanie ze wszystkich atutów Warszawy. Do Śródmieścia można dojechać w zaledwie kwadrans. Ponadto Praga posiada silnie rozwinięte zaplecze handlowo-usługowo, w pobliżu nie brakuje też przedszkoli, szkół, ośrodków medycznych czy siedzib urzędów i instytucji. Natomiast lokalny Park Skaryszewski, będący jednym z najpiękniejszych parków w kraju zapewnia najlepsze miejsce na wspólny wypoczynek na świeżym powietrzy, spacer czy jogging.

Osiedle Praskie to kolejna ciekawa inwestycji Murapolu. Wcześniej deweloper realizował projekt o nazwie Altrium Służewiec na Mokotowie, w przypadku którego powstało ponad 230 mieszkań. W następnych latach Murapol zamierza ukończyć funkcjonalne nieruchomości w różnych rejonach Warszawy, m.in. na Ursusie, Białołęce i Ochocie. Łącznie ma powstać nawet 2,3 tys. mieszkań, których powierzchnia sięgnie 105 tys. metrów kwadratowych. Taka ilość pozwoli na jakiś czas zapewnić przepustowość warszawskiego sektora mieszkaniowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.