Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Pogodne (Grajewo)

Osiedle Pogodne powstaje w Grajewie przy ul. Taborowskiego. Inwestycja realizowane jest przez firmę Budowlano-Handlową Mieczysław Wasilewskiego. Firma istnieje od 1990 roku i buduje mieszkania m. in. w Grajewie, Ełku i Mońkach. Deweloper gwarantuje solidne wykonanie i dobrą jakość materiałów stosowanych podczas budowy. Dzięki temu mieszkania są ekonomiczne zarówno w kupnie jak i w późniejszej eksploatacji.

Obecnie powstaje czteropiętrowy budynek A z wewnętrzną infrastrukturą drogową, miejscami postojowymi, terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej oraz placem zabaw dla dzieci. Inwestycja obejmuje także budowę podziemnej hali garażowej oraz komórek lokatorskich. Dostęp do mieszkań z hali garażowej możliwy będzie dzięki zainstalowanym windom, które dowiozą mieszkańców na każdą kondygnację mieszkalną.

Budynek ma posiadać atrakcyjną formę prostych brył, przykrytych płaskimi dachami w nowoczesnej kolorystyce, komponującej się z otoczeniem.

W budynku znajdzie się 60 mieszkań dostępnych w cenie 3250 zł brutto za mkw. Metraż mieszkań przewidziany jest od 46,45 do 64,42 mkw. Planowane są mieszkania dwu i trzy pokojowe. Mieszkania zaprojektowane są tak, aby były komfortowe i funkcjonalne. Charakteryzować się mają także dobrym doświetleniem, dzięki dużym oknom. W standardzie są także duże, przestronne i wykończone balkony. Deweloper przewidział także ogrzewanie podłogowe w łazienkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.