Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Mieszkaniowe przy ul. Łęczyckiej (Elbląg)

Nowa inwestycja w Elblągu realizowana jest przez firmę Ekobud z siedzibą w Ostródzie. Przedsiębiorstwo zapewnia krótkie terminy realizacji, wykwalifikowaną kadrę, wysoką jakość robót i najlepsze materiały.

Osiedle mieszkaniowe w Elblągu będzie realizowane w II etapach. Zlokalizowane jest w sąsiedztwie terenów zielonych, dzięki czemu mieszkańcu poczują się tam swobodnie i komfortowo. Z osiedla jest niedaleko do centrum miasta, a w okolicy znajdują się sklepy spożywcze, markety, szkoły i przedszkola oraz przystanki miejskiej komunikacji. W sezonie na mieszkańców czeka także możliwość skorzystania z żeglugi do Krynicy Morskiej z oddalonego o zaledwie 20km Tolkmicka.

Inwestycja obejmuje 6 trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. W budynkach znajdą się 264 mieszkania. W dwóch budynkach zaplanowano po 52 mieszkania średniej wielkości, w czterech kolejnych 40 mieszkań o różnej wielkości. Najmniejsze z nich będą posiadały pokój i aneksu kuchenny, największe nawet cztery pokoje z kuchnią. Metraże zaplanowano od ok. 40 mkw do 75 mkw. Pod dwoma budynkami znajdzie się podziemna hala garażowa dla 42 samochodów.

Deweloper zadba także o zagospodarowanie terenów zielonych oraz miejsc wypoczynku dla mieszkańców. Zaplanowano także plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.