Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Marina (Lublin)

Lublin zyskuje na atrakcyjności wśród nowych mieszkańców, co przekłada się na branże deweloperów, którzy coraz chętniej decydują się na realizacje nowych inwestycji właśnie w stolicy Lubelszczyzny. Jedna z nich powstaje w rejonie ulic Żeglarskiej, Słomkowskiego oraz Nałkowskich. Osiedle Marina składać się będzie z kilku budynków mieszkalnych o nietypowej zabudowie w otoczeniu pięknych zielonych terenów i miejsc do uprawniania wodnej rekreacji. Nowe osiedle jest doskonałe dla osób, które szukają komfortowych nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku.

Przyjemna okolica w bliskiej odległości Zalewu Zemborzyckiego oraz nowoczesna architektura to największe zalety Osiedla Marina. W kompleksie pojawią się różnorodne mieszkania, dopasowane do potrzeb różnych grup społecznych – rodzin, osób samotnych oraz studentów. Lokalizacja umożliwi aktywne spędzenia czasu za sprawą licznych terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych. W pobliżu znajduje się też miasteczko wodne z przystanią żeglarską oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. Mieszkańcy korzystać będą mogli również z wyciągu nart wodnych czy parku linowego. Do centrum Lublina jest około 6 kilometrów, jednak za sprawą dostępności do głównych arterii miejskich oraz komunikacji publicznej, dojazd nie sprawia żadnego problemu.

Osiedle Marina realizowane jest w kliku etapach. Aktualnie wybudowane zostały już trzy budynki mieszkalne, kolejne dwa są w budowie. Docelowo powstanie osiem nieruchomości, które będą mieć trzy bądź cztery piętra. Obecnie realizowane budowle mające tylko 3 kondygnacje, ale w każdej powstaje 16 mieszkań o wielkości od 33 do 74 metrów kwadratowych. Zostaną one oddane do użytku w czwartym kwartale 2018 roku. Wszystkie mieszkania będą mieć dostęp do piwnicy oraz własny, przestronny balkon. W wyposażeniu jest również dostęp do parkingu podziemnego oraz komfortowe windy. Parter budynku przeznaczony jest na lokale usługowe, gdzie powstaną głównie sklepy oraz lokale gastronomiczne. Większość mieszkań jest już w sprzedaży. Ceny lokali rozpoczynają się już od 4 tys. złotych za metr kwadratowy.

Tym, co wyróżnia Osiedla Marina jest nawiązanie do morskiej stylistyki poprzez akcenty dekoracyjne na tle jasnej elewacji budynku. Nietypowa bryła architektoniczna przyciąga uwagę, a mieszkania umożliwią indywidualną aranżację zgodnie z własnymi upodobaniami. Inwestycja przygotowywana jest przez Grupę Kapitałową WIKANA. Inwestor szczególną uwagę zwraca na szczegóły i spójność, dlatego wszystkie elementy tworzą harmonijną całość. Celem jest stworzenie przyjemnego miejsca do mieszkania i wypoczynku dla wszystkich mieszkańców. Z tego powodu nieopodal zabudowy dostępne będą komfortowe ławki, nowoczesne oświetlenie, stojaki na rowery oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych lokatorów osiedla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *