Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Leśna, etap 2 (Olsztyn)

Osiedle Leśna 2, Olsztyn

II etap budowy Osiedla Leśna to kontynuacja projektu, który wzbudza ogromne zainteresowanie przez swoją niezwykłą lokalizację. Osiedle Leśna w Olsztynie usytuowane jest w niezwykłej okolicy. Sąsiaduje z Lasem Miejskim i jeziorem Długim. Deweloperem odpowiedzialnym za przebieg budowy jest firma ARBET Investment Group sp. z o.o. Planowa data przekazania lokali właścicielom to maj 2017, zaś termin podpisania aktu notarialnego został wyznaczony na wrzesień 2017 roku.

Osiedle usytuowane jest w niedalekiej odległości od Dworca Zachodniego oraz centrum miasta. Dostęp do ulicy Artyleryjskiej umożliwia łatwy i szybki dojazd do wszystkich tras wyjazdowych z Olsztyna.

Mieszkania dostępne w II etapie budowy Osiedla Leśna to oferta o jeszcze większym standardzie, w porównaniu z I etapem budowy. Mieszkania wyposażone są w trzyszybowe okna, wentylację hybrydową, a także nowoczesne rozwiązania teletechniczne. Dzięki wysokiej jakości materiałom wykorzystywanym do realizacji inwestycji, a także przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym, Osiedle Leśne należy do prestiżowych. Jest to osiedle klasy premium.

Atutem nieruchomości są przestronne klatki schodowe, z windami, które obsługują wszystkie kondygnacje oraz duże hole i korytarze. Wśród materiałów wykorzystywanych do budowy inwestycji znajdują się stal, granit i szkoło, co determinuje jakość i klasę inwestycji.

Mieszkania dostępne są w wielu wariantach powierzchniowych. Na parterze znajdują się mieszkania z przestronnymi ogródkami. Z kolei dwie ostatnie kondygnacje zostały przeznaczone na penthoous/y, których powierzchnia waha się od 107 do 120 metrów kwadratowych i tarasami do kilkudziesięciu metrów. Bryła budynku zwraca na siebie uwagę dużymi balkonami, loggiami.

Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane oraz dozorowane, co z pewnością wpłynie na bezpieczeństwo jego mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.