Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Klimaty (Półtusk)

Osiedle Klimaty w Pułtusku to projekt realizowany przez Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe „ISBUD”. Zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od rzeki Narew. Obecnie do sprzedaży oddawane są mieszkania z czwartego budynku.

Osiedle posiada atrakcyjną lokalizację. Jest propozycją dla ludzi, którzy cenią nowoczesne i komfortowe budownictwo, miła i przytulną atmosferę, a także spokój i uroki terenów zielonych. Lokalizacja jest spokojna, ale dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Deweloper zaplanował zagospodarowanie ogrodzonej przestrzeni wspólnej, na której znajdują się tereny zielone, plac zabaw oraz miejsca parkingowe, a także utwardzona droga dojazdowa i chodniki. Miejsca parkingowe są bezpłatne, natomiast za garaż należy dodatkowo dopłacić. Do mieszkania lokatorom przysługiwać będzie także pomieszczenie piwniczne. Każde z mieszkań posiada balkon lub przestronny taras. Deweloper zapewnia także możliwość dowolnej aranżacji wnętrza oraz bezpłatne propozycje projektowe.

W budynku klatki schodowe wykończone zostaną gresem i zmywalną farbą. Części wspólne mają być eleganckie, ale jednocześnie proste i komfortowe dla mieszkańców.

Budynek złożóny jest z pięciu kondygnacji. Na parterze znajdą się lokale usługowe. Zaplanowano 50 mieszkań o metrażu od 35 do 67 mkw.

Mieszkania wyposażone będą w drzwi antywłamaniowe, szczelne okna wraz z parapetami konglomeratowymi. Ściany zostaną pokryte tynkami wewnętrznymi gipsowymi, w łazience zainstalowane zostanie ogrzewanie podłogowe oraz tynki pod płytki ceramiczne.

W mieszkaniach wykonane zostaną instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz instalacja c.o. z indywidualnym odczytem zużycia ciepła, grzejniki z termoregulacją. Znajduje się w nich także instalacja domofonowa, RTV oraz orurowanie pod telewizję, telefon czy internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.