Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Kameralne (Warszawa)

Osiedle Kameralne, Warszawa

Na Jelonkach, w starej części Bemowa, znajduje się Osiedle Kameralne, które sąsiaduje z ulicami takimi jak: Połczyńska, Powstańców Śląskich, Dźwigowa znajdującymi się w zachodniej części Warszawy. Takie usytuowanie osiedla wpływa na komunikację i poruszanie się po stolicy, w obrębie poszczególnych dzielnic, jak i szybki wyjazd poza teren samej Warszawy.

Osiedle kameralne to projekt wyróżniający się nowoczesnymi budynkami o zróżnicowanej architekturze. Oferta kierowana jest zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do singli. Bogata infrastruktura, a także atrakcyjnie zaprojektowane tereny zielone sprawiają, że omawiana inwestycja mieszkaniowa to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie z jednej strony spokój, z drugiej zaś bliskość wielkiej aglomeracji.

Oferta mieszkaniowa to lokale o powierzchni od 29 do 95 metrów kwadratowych. Warto nadmienić, że zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby każdy właściciel mógł zaaranżować je zgodnie z własnymi potrzebami. Dostępne są mieszkania w formie kawalerek, lokale 2 pokojowe, a także apartamenty 3 i 4 pokojowe. Jakość wykorzystywanych do wykończenia budynków materiałów sprawia, że Osiedle Kameralne cechuje prestiż oraz klasa i styl.

Atutem osiedla jest dobra lokalizacja. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne trasy autobusowe i tramwajowe. W niedalekiej odległości jest Park Górczewska, Park Moczydło oraz Park im. Edwarda Szymańskiego. W okolicy znajdują się również liczne placówki edukacyjne, a także obiekty sportowe. Lokale handlowo – usługowe także posiadają bogatą ofertę dla swoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.