Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Jakuba Wujka (Poznań)

osiedle Jakuba Wujka

Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. k. to firma zajmująca się realizacją inwestycji jaką jest osiedle Jakuba Wujka w Poznaniu. Osiedle mieści się w Centrum Poznania, na granicy dzielnic Stare Miasto i Wilda, pomiędzy ulicami Niedziałkowskiego i Jakuba Wujka. Termin realizacji inwestycji wyznaczono na IV kwartał 2017 roku.

Osiedle składać się będzie z 7 lokali użytkowych i 143 lokali mieszkalnych. W ofercie dewelopera przyjęto cenę za metr kwadratowy mieszkania na poziomie 5 670 złotych, z kolei za metr kwadratowy lokalu użytkowego w wysokości 7 478 złotych.

Mieszkania na Osiedlu Jakuba Wujka w Poznaniu dostępne są w wielu wariantach powierzchniowych od 29,89 do 128,58 metrów kwadratowych. Inwestycja obejmuje jeden pięciokondygnacyjny budynek. Dostępne są mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe. W ofercie firmy Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. k. dostępne są również mieszkania z antresolami oraz tarasami na dachu. W budynku znajduje się podziemna hala garażowa.

Atutem inwestycji jest lokalizacja. Budynek mieści się w ścisłym Centrum Poznania i sąsiaduje z Dworcem Głównym, wyższymi uczelniami, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, a także Starym Browarem. Deweloper zakłada, że budynek będzie doskonale skomunikowany z całym miastem.

Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu będą mogli korzystać z licznych zielonych terenów rekreacyjnych w pobliży Osiedla Jakuba Wujka.

Dla przykładu cena dwupoziomowego mieszkanie 1-pokojowe, składające się z kuchni, łazienki, antresoli, dwóch loggii, o powierzchni 86,91 metrów kwadratowych wynosi 508 455 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.