Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Dobrzykowice

Osiedle Dobrzykowice to inwestycja zlokalizowania niedaleko wschodniej granicy Wrocławia. Termin rozpoczęcia budowy przypadł na III kwartał 2016 roku, zaś planowana data zakończenia to I kwartał 2018 roku. Za realizację przedsięwzięcia odpowiedzialna jest firma INTER-ES Deweloper, która od 25 lat działa na rynku wrocławskim w wielu branżach.

Inwestycja – Osiedle Dobrzykowice znajduje się w bliskim sąsiedztwie istotnych węzłów komunikacyjnych tj. wschodnia obwodnica Wrocławia. Gwarantuje to szybki i komfortowy dojazd do każdej części Wrocławia, w tym drogi ekspresowej S8 oraz autostrady A4.

W ofercie dewelopera INTER-ES, dostępne są lokale mieszkalne w wielkości od 24 do 80 metrów kwadratowych. Budynki Osiedla Dobrzykowice są trzykondygnacyjne (łącznie z parterem). W parterowej części budynku typu „A” lokale mieszalne posiadają zielone tarasy do indywidualnego korzystania dla właścicieli. Dla przykładu mieszkanie o powierzchni 32,7 metra kwadratowego można nabyć za 147 tysięcy złotych, z kolei lokal o wielkości 49,5 metra kwadratowego za 208 tysięcy złotych. Nieruchomości o powierzchni powyżej 70 metrów kwadratowych (77,1) to inwestycja pochłaniające ok. 255 tysięcy złotych.

Na terenie inwestycji – Osiedle Dobrzykowice zaplanowano teren rekreacyjny dla rodzin z dziećmi, a także dodatkowo miejsca postojowe dla samochodów osobowych. (Cena za miejsce postojowe, wiąże się z dodatkową opłatą doliczaną do centy nieruchomości. Jest to koszt 5 tysięcy złotych).

W miejscowości Dobrzykowice znajduje się szkoła podstawowa usytuowana niedaleko osiedla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.