Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Depowa (Białystok)

Białystok stale rozwija się, o czym świadczą kolejne inwestycje. W najbliższym czasie nieopodal centrum miasta zyska ciekawe osiedle wielorodzinne. Przyszli lokatorzy będą mogli cieszyć się łatwym dostępem do głównej części stolicy Podlasia, zielonych terenów oraz rozbudowanej infrastruktury, dzięki której załatwianie codziennych sprawunków odbywać się będzie bezproblemowo. W ciągu najbliższych miesięcy powstaną kolejne budynki na Osiedlu Depowa, które cały czas buduje przedsiębiorstwo Yuniversal Podlaski.

Kompleks mieszkalny budowany jest przy ulicy Depowej od 2019 roku, na rogu ulic Bema, Składowej i Kopernika. Liczne połączenia komunikacji miejskiej zapewnią szybki i bezproblemowy dojazd autobusem do wszystkich dzielnic Białegostoku. Nowe mieszkania będą też gratką dla studentów, gdyż w bliskim sąsiedztwie znajduje się Politechnika Białostocka oraz Uniwersytet Białostocki. Natomiast bezpośrednimi sąsiadami mieszkańców Osiedle Depowa będą użytkownicy ogródków działkowych. Aktualnie trwa budowa budynku numer 3, w którym dostępne będą mieszkania od 32 do 66 metrów kwadratowych powierzchni. Docelowo cały kompleks składać się będzie z czterech sześciopiętrowych budynków.

Różnorodna oferta Osiedla Depowa pozwoli zaspokoić potrzeby mieszkaniowe zarówno studentów, jak i młodych rodzin. Deweloper przygotował m.in. jednopokojowe, funkcjonalne kawalerki oraz czteropokojowe przestronne mieszkania dla rodziny z dziećmi. Nowe nieruchomości mogą być gratką również dla inwestorów, poszukujących dogodnego mieszkania na wynajem długo lub krótkoterminowy. Ponadto na parterze dostępne będą również lokale usługowe, m.in. sklepy i punkty usługowe. Najmłodsi mieszkańcy skorzystać będą mogli z kilku placów zabaw, które uwzględnione w projekcie budowlanym.

Jasna architektura, duże panoramiczne okna oraz zielone otoczenie zagwarantują wygodę i komfort mieszkania. Warto dodać, że wszystkie lokale posiadać będą balkon lub taras, by móc miło spędzać czas na świeżym powietrzu. W cenę mieszkania wliczona jest komórka lokatorską, dzięki której przechowywanie większych przedmiotów będzie znacznie łatwiejsze. Lokatorzy do dyspozycji będą mieli ogólnodostępne parkingi zewnętrze, natomiast na podziemnych halach garażowych będą wyznaczone miejsca postojowe dla mieszkańców. Budowa drugiego etapu ma zakończyć pod koniec 2022 roku. Mieszkania już są w sprzedaży. Atrakcyjna stawka za metr kwartowy na poziomie 5,5 tys. złotych generuje duże zainteresowanie nowymi nieruchomościami. Wszystkie lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim i najmniejsze można już kupić za zaledwie 176 tys. zł. Trudno o lepsze warunki cenowe za taką lokalizację w Białymstoku.

INFORMACJE:

Nazwa: Osiedle Depowa

Miejscowość: Białystok

Dzielnica / Ulica: Osiedle Bema / ul. Depowa

Termin oddania: III kwartał 2021

Deweloper: Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.