Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Bartąg (Olsztyn)

Osiedle Bartąg

Osiedle Bartąg to malowniczo usytuowana inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Bartąskiej w Olsztynie. Deweloper: Arbet Investment Group sp. z o.o. rozpoczął inwestycję w czwartym kwartale 2013 roku. Planowany termin oddania mieszkań do użytkowania przypada na drugi kwartał 2015 roku.

Osiedle Bartąg posiada w swoje ofercie pięć budynków, w których łącznie przygotowane są 124 lokale. Powierzchnia mieszkań waha się od 35 do 60 metrów kwadratowych, zaś liczba pokoi – od 2 do 4. Warto nadmienić, że mieszkania:

  • 2 pokojowe posiadają powierzchnię od 35 do 45 metrów,
  • 3 pokojowe mają metraż od 49 do 58 metrów,
  • 4 pokojowe – 60 metrów.

Ilość komórek lokatorskich jest ograniczona. Inwestycja posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych łącznie z parterem, a także 1 kondygnację podziemną, gdzie mieście się hala garażowa.

Niewątpliwym atutem opisywanej nieruchomości jest lokalizacja. Osiedle położone jest na najwyższym płaskowyżu w tej okolicy. Widok z okien mieszkań rozpościera się na rzekę Łynę, otaczające lasy i Olsztyn. Deweloper podkreśla, że budowa obwodnicy Olsztyna, uczyni ten region najlepiej skomunikowanym w mieście.

Dodatkowo na sąsiednich osiedlach znajdują się liczne sklepy, apteka, przychodnia lekarska, przedszkole, a także różne lokale świadczące działalność usługową dla wszystkich mieszkańców. Około trzech kilometrów od inwestycji znajduje się sieć hipermarketów oraz nowoczesna galeria handlowa (Galeria Warmińska).

Osiedle Bartąg to inwestycje dedykowana przede wszystkim osobom młodym, które doceniają możliwość spędzania wolnego czasu na łonie przyrody. Większość lokali dostępna jest w programie rządowym „Mieszkanie Dla Młodych”. Przykładowa dopłata (dla rodziny z jednym bądź dwójką dzieci) do mieszkania o wartości około 260 tys. złotych, którego powierzchnia wynosi 60 metrów kwadratowych, wynosi 35040 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.