Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle bajkowe (Kołobrzeg)

Osiedle Bajkowe, Kołobrzeg

Przedsiębiorstwo budowlane Portal zajmuje się realizacją inwestycji (Osiedle Bajkowe), która składa się z kilku etapów. Aktualnie firma prowadzi sprzedaż mieszkań w ramach ósmego etapu budowy.

Inwestycja znajduje się przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu. Budynek w ramach ósmego etapu to czteropiętrowa nieruchomość. Garaż został zaplanowany w bryle budynku, w kondygnacji podziemnej. Lokale mieszkalne są dostępne w kilku wariantach. W ramach budowy zaplanowano nieruchomości, 1, 2, 3, 4, 5 a nawet 6 pokojowe. Pozwala to na łączenie lokali mieszkalnych zgodnie z potrzebami potencjalnych mieszkańców. Mieszkania zlokalizowane na ostatnich dwóch piętrach (trzecim, czwartym) są dwukondygnacyjne. Wielkość mieszkań waha się od 29,36 do 149,71 metrów kwadratowych, zaś cena od ok. 171 do ok. 808 tysięcy złotych.

Inwestycję wyróżnia ciekawa architektura, która wykorzystuje najnowsze rozwiązania projektowe, a także zastosowanie najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz instalacyjnych. Dla komfortowego użytkowania lokali mieszkalnych zaprojektowano wygodne windy, hale parkingowe, garaże, a także parkingi zewnętrzne. Dla najmłodszych użytkowników Osiedla Bajkowego w etapie ósmym przewidziano plac zabaw. Osiedle Bajkowe posiada nocne oświetlenie oraz monitoring co wpływa na poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańców. Dodatkowo wokół nieruchomości rozpościera się piękna i zadbana zieleń, a także wygodna komunikacja piesza i jezdna.

Osiedle Bajkowe posiada dobrą lokalizację. Dojazd do tej nieruchomości w Kołobrzegu zajmuje niespełna 5 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.