Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Osiedle Augustowskie (Olsztyn)

Osiedle Augustowskie

Osiedle Augustowskie to niezwykła koncepcja deweloperska, atrakcyjna równocześnie pod względem lokalizacji oraz nowoczesnej architektury. Obiekty mieszkalne wyróżniają się jasną elewacją z okazałymi i panoramicznymi balkonami. Układ mieszkań jest bardzo funkcjonalny i ergonomiczny, a komfortowa aranżacja będzie nieograniczona.

Plac zabaw został zaprojektowany z myślą o rodzinie, bezpiecznej zabawie dzieci, które będą aktywnie spędzać wolny czas. Na terenie osiedla znajdują się miejsca parkingowe, zarówno w podziemnej hali garażowej, jak i na zewnątrz obiektu. W budynkach zaprojektowane zostały komfortowe, cichobieżne windy, do których przewidziany jest dostęp już z poziomu garażu. Dodatkowo wydzielono miejsce na pomieszczenia gospodarcze, które świetnie sprawdzą się jako przechowalnia wózków i rowerów.

Etapy budowy

Cały kompleks utrzymany jest w finezyjnej, nowatorskiej stylistyce, którą dopełnia okalająca budynki zieleń. Osiedle składa się z czterech budynków mieszkalnych, w których znajduje się 120 mieszkań o różnorodnych układach. Każdy nabywca znajdzie odpowiedni lokal dla siebie, gdyż metraż rozpoczyna się już od 29 metrów kwadratowych, do ponad 65 metrów kwadratowych. Inwestycja realizowana była w II etapach:

W ramach I etapu powstały dwa 4 – piętrowe budynki, w których znajduje się łącznie 60 mieszkań (w budynku B01 – 20 mieszkań, w budynku B02 – 40 mieszkań) wraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi oraz podziemną halą garażową z 42 miejscami parkingowymi. Termin zakończenia I etapu inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2016 roku.

W ramach II etapu powstaną kolejne dwa 4 – piętrowe budynki, w których zaprojektowane jest kolejne 60 mieszkań (w budynku B03 – 40 mieszkań, w budynku B04 – 20 mieszkań) wraz z przynależnymi komórkami lokatorskimi oraz przestronnymi garażami indywidualnymi w budynku B03 w poziomie parteru z bezpośrednim wejściem z klatki schodowej każdy! Termin zakończenia II etapu inwestycji przewidywany jest na IV kwartał 2017 roku.

Lokalizacja

Nowoczesne Osiedle Augustowskie powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie wygodę mieszkania blisko centrum miasta. Drugiej takiej inwestycji nie ma. Uniwersalny charakter osiedla został uzyskany dzięki bliskości centrum, bezpośredniemu dostępowi do punktów handlowych i usługowych oraz sąsiedztwu pięknych terenów zielonych. Obcowanie wśród zieleni oraz kilkuminutowe spacery do sklepów ułatwiają życie młodym małżeństwom z dziećmi.

Szybki dojazd do centrum oraz pozostałych dzielnic miasta niesie za sobą wiele oszczędności. W pobliżu Osiedla Augustowskiego zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej, a doskonale przemyślana infrastruktura otoczenia zapewnia miejsca do wypoczynku, zakupów, a także dostęp opieki medycznej i placówek edukacyjnych.

Atrakcje w pobliżu

Doskonała lokalizacja blisko centrum skutkuje także innymi przewagami. Mają bowiem w pobliżu wiele ciekawych atrakcji. Są to między innymi. Wodne Centrum Rekreacyjno – Sportowe „Aquasfera”, do którego mają nieco ponad 600 metrów. Niewiele ponad kilometr od inwestycji znajduje się też jeden z największych parków w Olsztynie, gdzie można zorganizować piknik, wyjść na spacer i wziąć udział w wielu wydarzeniach, które są w nim organizowane. Blisko jest także do Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, to tylko 1, 5 km. Odległość do dworca, to niecałe 3 km.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.