Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Nowy Świat w Iławie

Przedsiębiorstwo EkoBud zajmuje się realizacją inwestycji „Nowy Świat” w Iławie. Oferta składa się z czterech budynków (A, B, C, D), które usytuowane są przy ulicy Wyszyńskiego. Wszystkie budynki będą składać się z trzech pięter. W projekcie nieruchomości zaplanowano przestronne, duże balkony, a także windy w każdej bryle budynku.

Osiedle „Nowy Świat” proponuje zainteresowanym mieszkania, do których przynależą komórki lokatorskie, a także dostęp do miejsc postojowych, znajdujących się w każdej z czterech hal garażowych – pod każdym z  czterech budynków. Na terenie posesji będą dostępne miejsca postojowe dla mieszkańców osiedla. Projekt osiedla zakłada mieszkania o powierzchni od 40 do 82 metrów kwadratowych. W ramach nieruchomości istnieje możliwość łączenia ze sobą mieszkań. Lokale dostępne są w wariantach zarówno z oddzielną kuchnia, jak i z aneksem kuchennym.

Inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych, 4 kondygnacji nadziemnych. Mieszkania usytuowane na parterze wyposażone są w ogródki przynależne do nieruchomości. Cena za metr kwadratowy nieruchomości wynosi od 3 700 złotych.

Atutem nieruchomości jest lokalizacja. Osiedle „Nowy Świat” w Iławie usytuowane jest w niedalekiej odległości od miejskiego targowiska, stacji kolejowej, a także dworca autobusowego. Ponadto jest doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.