Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Nowe Jaroty (Olsztyn)

Nowe Jaroty

Firma Ango Deweloper zajmuje się realizacją inwestycji Nowe Jaroty. Deweloper posiada wieloletnie doświadczenie wynikające z realizacji wielu inwestycji na olsztyńskim rynku nieruchomości.

Nowe Jaroty to propozycja dla aktywnych osób, które cenią wygodę, a także bliskość miejskiej infrastruktury (dostęp do Galerii Warmińskiej, pasażu handlowo-usługowego przy ulicy Wilczyńskiego) i dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Budynek powstaje na dobrze zagospodarowanym olsztyńskim osiedlu, przy ulicy Pieczewskiej w sąsiedztwie szkół, przedszkoli, placów zabaw, a także służby zdrowia, co z pewnością docenią mieszkańcy z małymi dziećmi.

Inwestycję charakteryzuje: nowoczesny design wnętrz, bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz praktyczne rozwiązania. Oferta Nowe Jaroty składa się z 117 mieszkań: 2, 3 i 4-o pokojowych, a także 8-u apartamentów, które zostały zaprojektowane na najwyższych kondygnacjach budynku. Dostępne mieszkania posiadają przestrzeń od 37,09 do 93,02 metrów kwadratowych, zaś apartamenty są dostępne w wariancie od 67,23 do 97,80 metra kwadratowego. (Dodatkowo wyposażone są w tarasy widokowe, których wielkość waha się od 42 do 143 metrów kwadratowych.) Mieszkania dostępne są w opcji z oddzielną kuchnią lub aneksem. Cena za metr kwadratowy apartamentu wynosi ok. 6,5 tysiąca złotych, z kolei za mieszkanie ok. 4,3 tysiąca złotych.

Projekt zakłada dwa rodzaje parkingów: zewnętrzny oraz podziemny. Ponadto dla zwiększenia komforty mieszkańców zaprojektowano windy, które będą łączyć najwyższą kondygnacją budynku z parkingiem podziemnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.