Wynajem mieszkań – KNC Nieruchomości

Mieszkania Wilczak 20 (Poznań)

Wilczak 20, Poznań

Na skrzyżowaniu ulic Serbskiej i Wilczak (Winogrady) w Poznaniu powstaje inwestycja mieszkaniowa, która składa się z pięciu etapów realizacji. Ten zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych zaprojektowany został również z częścią usługową osiedla, jak również podziemną halą garażową. Aktualnie dostępne są mieszkania w części F. Obiekt zostanie całkowicie oddany do użytku 31 maja 2015 roku.

Projekt inwestycji – „Wilczak 20” realizowany jest przez firmę Agrobex, która działa na rynku deweloperskim od 1997 roku. W swoim portfolio może pochwalić się ponad 40 inwestycjami oraz licznymi zrealizowanymi umowami z klientami. Jej 25 – letnie doświadczenie sprawia, że staje się wiarygodnym „graczem” na poznańskim rynku nieruchomości.

„Wilczak 20” zakłada nowoczesne, ogrodzone osiedle z sześcioma budynkami, które charakteryzuje niska zabudowa, monitoring i stała kontrola dostępu. Budynki cechuje sześciokondygnacyjna zabudowa, nowoczesna konstrukcja oraz przestronne tarasy. Oferta mieszkaniowa zawiera dodatkowo komórki lokatorskie, a także miejsca postojowe w hali garażowej.

Atutem osiedla jest dogodna lokalizacja, zarówno do centrum Poznania, jak i innych osiedli miasta. Dzięki pobliskim przystankom autobusowym, Poznań staje się dostępny dla potencjalnych mieszkańców osiedla nie tylko samochodem, lecz również poprzez komunikację miejską. Warto nadmienić, że mocną stroną lokalizacji osiedla „Wilczak 20” jest komfortowy dojazd do centrów handlowych (np. Plaza, Pestka, Galeria Malta) oraz hipermarketów tj. Tesco. Miłośnicy spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu także znajdą coś dla siebie, ponieważ osiedle usytuowane jest w pobliżu dwóch parków: Cytadela, Szelągowskiego, a także malowniczych terenów nad Wartą.

„Wilczak 20” posiada w swojej ofercie mieszkania o wielkości od 24 do 77 metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji lokale 1, 2, 3, 4 – o pokojowe. Cena za metr kwadratowy mieszkania oscyluje wokół 5600 – 6400 złotych. Dla przykładu mieszkanie 3 – y pokojowe o powierzchni 65 metrów kwadratowych, znajdujące się na 4 – m piętrze, dodatkowo wyposażone w balkon o powierzchni 9,45 metra kwadratowego kosztuje 361 tysięcy złotych.

Warto nadmienić, że projekt mieszkaniowy „Wilczak 20” zakłada dostępność lokali w programie Mieszkanie Dla Młodych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.